реклама

реклама

Заступник міського голови Черкас, свободівець Юрій Ботнар не дав ані позитивних, ані негативних оцінок «канівській» сесії Черкаської міськради, яка відбулася 22 серпня в Каневі за участю тільки депутатів-прихильників міського голови Черкас, батьківщинівця Анатолія Бондаренка.

Ботнар

– Я не готував і не маю стосунку до проведення «канівської» сесії, – сказав Юрій Ботнар у відеокоментарі виданню «Вичерпно». – Я переконаний, що так чи інакше міський голова знав, що він робить. Я, чесно кажучи, не можу зараз давати ані негативної, ані позитивної оцінки. Я знаю одне: сесія, яка відбулася 22 серпня, мала абсолютно позитивні голосування, зокрема, по бюджету. І дуже добре, що депутати зібралися й змогли нарешті проголосувати за бюджет. Щоправда, наступні засідання вже не давали позитивних результатів, позитивних голосувань – попри те, що вони відбувалися в Черкасах.

За словами заступника міського голови, «важливо, аби місто розбудовувалося». А після того, як на вимогу політичних опонентів мера було «заблоковано бюджет», місто не може закупити в лізинг ані комунальну техніку, ані тролейбуси.

– І це прикро, – додав Юрій Ботнар.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 р****кий 07.11.2018 13:42
Юра чого мовчишь з Нищиком про земельни питання по ***** земли разом з Шадловскьким, правдоруб ти наш . ,Сити 2018, ни про шо не говоре, а?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Мікроскоп 07.11.2018 02:06
А він з уроків геграфії тікав і тепер думає,що Канів поблизу Шелепух.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 Дональд Трамп 06.11.2018 19:20
Следующую сессию проведите в Турции или в Китае-опыт есть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Тупий 06.11.2018 18:11
За словами заступника міського голови, «важливо, аби місто розбудовувалося ».

А що заважало провести сесію у законодавчому полі? А не під прикриттям святкування дня народження? Порушили закон, а тепер прикриваються розмовами «важливо, аби місто розбудовувалося ». Виходячи з Вашої логіки то і Гітлер і Сталін були не такими вже й плохими. Вони теж всі свої дії прикривали лозунгами - все заради народу. А хто не з нами, то ті вороги народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Перевірка владою 06.11.2018 17:50
Цитую вождь:
В його розумінні, для того щоб місто розбудовувалось потрібно роздати своїм людям безкоштовно землю в Соснівці. Воно це чудо хоч знає, що таке лізинг?

не дав ані позитивних, ані негативних оцінок «канівській» сесії
+++++
Він, що ворог собі і своїм корешам. За ці, ні "бе", ні "ме" вони понаотримували керівних посад у міськраді, файну зарплатню і мають можливість використовуючи адмінресурс піарити в ЗМІ свою "Свободу". Вот вам і чесна та принципова Свобода, за посаду маму рідну продадуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #3 вождь 06.11.2018 17:21
В його розумінні, для того щоб місто розбудовувалось потрібно роздати своїм людям безкоштовно землю в Соснівці. Воно це чудо хоч знає, що таке лізинг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Гроші 06.11.2018 17:05
Навтьоки в буряки. І це прикро. Що сказав би про це С.Бандера?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 Olga 06.11.2018 17:04
Виявляється, що то була сесія, а кричали - День народження, день народження.Щось многая літа не чути?