12279104_445140822350087_1205161297830777493_n «Вони купили рішення суду про відкликання депутатів», – каже очільник партії в місті Черкаси та керівник виборчого штабу "Батьківщини" в області Юрій Тренкін про ініціаторів відкликання п’яти депутатів міськради. Таким чином він пояснює, чому батьківщинівці не прийшли на сесію.

– Якби я і моя фракція з’явилися сьогодні або завтра на сесію, то була б страшенна наруга над законом про місцеве самоврядування, над законом про вибори. Над двома тисячами людей, які віддали голоси за тих п’яти депутатів. І ті п’ятеро депутатів по волі пана Радуцького і шобли, що біля нього, були б відкликані. І вже б потім розбиралися тощо. Я людина, яка з великою повагою ставлюся до волевиявлення громади, не можу дозволити прийти і отримати рішення про відклик депутатів, яких обрала громада, - запевнив Тренкін.

Саме тому учора Юрій Тренкін підготував листа і звернувся до Сергія Власенка. Той пообіцяв, що з понеділка на комітеті з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування буде розглянута ця ситуація та дана правова оцінка.

– Тоді дамоклів меч, що висів над депутатами, буде знятий. І наша фракція, поважаючи закон і громаду міста Черкаси, не може собі дозволити прийти на сесію і відкликати депутатів. Це моя позиція як громадянина і депутата, – сказав Тренкін давши зрозуміти, що поки не вирішиться питання в Києві, «батьківщинівці» не прийдуть на сесію і завтра.

Тренкін обурений, що замість п’яти депутатів «заведуть п’ять своїх тушок».

– А тоді вони зроблять імпічмент міському голові. Якщо питання в «Черкасиелектротрансі» та в ОСББ, то  не дуже шанований мною пан Радуцький може сьогодні ж змінити позивні вимоги в цих двох напрямках, щоб лишити лише питання ОСББ і тролейбусників. Але він ніколи цього не зробить. Бо він тримає в напрузі місто. Сьогодні він може змінити позивні вимоги! І сьогодні кошти підуть на рахунки людей! Чому він цього не робить? Бо хоче тримати місто і людей в напрузі, щоб вони приходили на сесію, щоб напруга зростала! – зауважив Юрій Тренкін.

Він також нагадав. що з міського бюджету вже надавались кошти ОСББ, але ті швидко 5 мільйонів «проковтнули».

– Ми сказали "добре, і ще на канівській сесії (правова вона були чи ні то інше питання) виділи 15 мільйонів їм. Люди зараз хають всіх, але забувають, що їм саме на канівській сесії виділили кошти. От в чім річ. Тому колапс в місті має чітке ім’я – Ра-ду-цький! і більше імені немає в цього колапсу! – сказав Юрій Тренкін

реклама

Коментарі  

 
-5 #12 Ахмет 14.12.2018 13:48
А ведь Тренкин прав, хоть я ненавижу матькивщину :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Lok 14.12.2018 12:17
А тепер перефразую те, що він сказав в те, що насправді хотів сказати:

Ми купили собі 5 депутатів, а вони нєгодяї їх відкликали і тепер заведуть нових. Це їх тепер теж купляти треба. А в партії грошей в бюджеті на це не передбачено. Все на вибори іде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 ЗУБ 14.12.2018 09:18
Тролейбусники - тепер бачите кому і за що треба морду бить? Їм 5 "депутатів" важливіше ніж вас 400.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Просто- Обыкновенное Чудо 14.12.2018 09:12
Цитую Дивен бог во святых своих:
Цитую Антон-Митниця:
Смішно чути, як Тренкін горько плаче, що хтось когось купив. Наче сам собі не купив депутатське місце: роздавали від нього пакунки по квартирах, а потім ще й людей кинув на виборах. Чесний, мляха муха

Может и кидал пакуночки, но к ним в каждый почтовый ящик избирателя вложил и по иконке Покровы святой богородицы. Некоторым ящикам везло вкидали по две иконки.

Да, есть такое. Один из постулатов теории предвыборного поля чудес. Это была рядовая телесная материализация бестелесных желаний. Например, у Рудика в округе она явилась бабушкам в виде платочков. Спереди - очередное пришестие поля чудес в стане элохтората.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Дивен бог во святых своих 13.12.2018 22:09
Цитую Антон-Митниця:
Смішно чути, як Тренкін горько плаче, що хтось когось купив. Наче сам собі не купив депутатське місце: роздавали від нього пакунки по квартирах, а потім ще й людей кинув на виборах. Чесний, мляха муха

Может и кидал пакуночки, но к ним в каждый почтовый ящик избирателя вложил и по иконке Покровы святой богородицы. Некоторым ящикам везло вкидали по две иконки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #7 Что он городит?! 13.12.2018 16:55
Тренька дурак или только притворяется? Называет "неправовым" отклик депутатов, которые кннули партбилеты, из-за которых за них проголосовали люди - но при этом что-то там лепечет о чмошной "Каневской сессии" - образце подлости и лицемерия по отношению к Закону?!
Да иди ты на ***, колбасник - вместе со своей "Матькивщыной"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #6 Антон-Митниця 13.12.2018 16:40
Смішно чути, як Тренкін горько плаче, що хтось когось купив. Наче сам собі не купив депутатське місце: роздавали від нього пакунки по квартирах, а потім ще й людей кинув на виборах. Чесний, мляха муха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Реформа 13.12.2018 16:34
А як щодо наруги над містянами?! Які створили ОСББ, провели збори, взяли кредити, взяли участь у міській програмі а зараз не можуть отримати фінансування з міського бюджету?!

А як щодо наруги над тими мешканцями міста, які тільки планувлаи взять участь у міській программі підтримки ОСББ?! Як їм дивлячись на ситуацію, розвиватися в 2019 році?! Коли програма підтримки ОСББ на 2019 рік не затверджена сессію міської ради?

А як щодо обіцянок і вашої політсили і Свободи взяти участь у сессії, щоб вирішити питання з виплатою заробітної плати працівникам КП Електротранс?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #4 Трєнькіна-на мило! 13.12.2018 16:30
Тріпло. Митниці жахливо не пощастило тим, що там завівся цей ненаситний короєд. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #3 Любов Майборода 13.12.2018 16:22
Пане Юрію, Ви - відповідальна особа, а не мала дитина. Ви персонально несете відповідальніст ь за життєзабезпечен ня міста. Раціональних підстав для неголосування за бюджет не існує.І за зрив сесії відповідають депутати, які не з`явились на сесію. :-* Сподіваюсь на розуміння.