Гарячі номера телефонів
Учора, 28 грудня, вийшли останні цьогорічні випуски "Виборчого округу" в ефірі регіональних телеканалів Суспільного: у Дніпрі на 51 телеканалі звітував депутат Валентин Дідич, а на UA: ЧЕРКАСИ й Запоріжжі програми пройшли без участі депутатів, оскільки Валентин Ничипоренко і Сергій Валентиров не знайшли можливості взяти участь у програмі. Їхню роботу оцінюватимуть експерти.

2323

Протягом 3 місяців зйомок нового суспільно-політичного проекту журналісти Суспільного сконтактували та запросили до ефірів 267 депутатів. Ще 156 депутатів не вдалося запросити на ефір, оскільки фракції БПП "Солідарність" і Радикальної партії Олега Ляшка не надали розподіл депутатів-списочників за регіонами. Наразі 75 програм уже вийшло в ефір. Зйомки нових випусків програми "Виборчий округ" триватимуть також і наступного року в періоди, коли депутати працюватимуть в округах.

В ефірі UA: ЧЕРКАСИ глядачі побачили вже 6 програм. З них 2 — без участі депутатів (їхню роботу аналізував експерт — головний редактор інтернет-видання "Провінція" Віктор Борисов).

"Найлегше було комунікувати з Владиславом Голубом і Олегом Петренком. Ці депутати одразу погодились на інтерв’ю. Приємною несподіванкою для нас стала оперативна реакція Василя Німченка на лист-запрошення взяти участь у програмі. Це єдиний депутат-списочник, закріплений за Черкаською областю, кого зацікавила наша пропозиція. Причини відмов у парламентарів різні — від великої зайнятості — до абсолютної відсутності інтересу до співпраці з медіа", — розповіла продюсерка Черкаської філії Суспільного Олена Баніна.

На думку Олени Баніної, "Виборчий округ" дає глядацькій аудиторії розуміння кола основних обов’язків і прав народних депутатів, усвідомлення того, що відкриття спортивних майданчиків чи питання благоустрою населених пунктів – це, в першу чергу, питання компетенції представників органів влади на місцях. "Це можливість проаналізувати, наскільки дієвим є депутат у парламенті й з якою метою він туди прийшов", — каже продюсерка UA: ЧЕРКАСИ.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100