реклама

реклама

У Черкасах на Соборні площі відбувся мітинг із вимогою покарання винних у розкраданні української оборонної галузі.

Без імені

Про це повідомили в Національному корпусі.

Серед вимог резолюції мітингу – початок процедури імпічменту чинному Президентові Петру Порошенку, створення тимчасової парламентської слідчої комісії для розслідування можливих фактів корупції верхівки української влади, відставка заступника секретаря РНБО України О. Гладковського, всебічне розслідування фактів, оприлюднених днями журналістами Binhus.info.

52935804_1031203240410506_3770695232476151808_n

53110782_650826632001849_7844323166993252352_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #17 Ганьба таким ультрас 02.03.2019 20:37
Схожі на казкових персонажів: орки вперемішку з гномами. :-x
Кухарчук, а ти ж колись казав, що БотнарЮ і Трєньці ти нізащо руки не подаси. Що, ковбасник таки "знайшов підхід"?
От і вся твоя "зіга-зага" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 СОЛДАТ 02.03.2019 15:16
Цитую Тренер по ковзанам:
Мабуть дуже плохі справи у Леді-хі-хі. Стоко грошви вбухано у зомбування людей: "У три рази всіх випереджає", "знижу всі тарифи у два рази" (ну, це як мер Черкас у листопаді 2015 обіцяв за 1 рік реконстуювати бульвар Шевченка), а ще місяць до голосування, а пані навіть у пятірку може не війти, от тут така і істерика, ІМПІІІІЧМЕНТТТ! !!! А ФСБешники кримінальну справу прикрили, але ж гроші теж рахувати вміють. А чим отдавати? Дочкиним з зятем кримським ГЕНБАНКОМ? Чи найманим у сестри будинком? А братві що робити, куди бігти?

У Бабці хі-хі є тільки один варіант не сісти знову в тюрягу ( як це було при кучмі і януковичу) після виборів - віддати своі голоси Пороху.Як на мене, то тільки він може гарантувати цій прошмандовці хоть якусь безпеку в подальшому :-) До речі - а що за "гігант мислі" на другому фото зліва від Кухарчука? Щось раніше його не видно було.Разом з Ботнарем вони виглядають досить кумедно ;-) ;-) :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Тренер по ковзанам 01.03.2019 23:06
Мабуть дуже плохі справи у Леді-хі-хі. Стоко грошви вбухано у зомбування людей: "У три рази всіх випереджає", "знижу всі тарифи у два рази" (ну, це як мер Черкас у листопаді 2015 обіцяв за 1 рік реконстуювати бульвар Шевченка), а ще місяць до голосування, а пані навіть у пятірку може не війти, от тут така і істерика, ІМПІІІІЧМЕНТТТ! !!! А ФСБешники кримінальну справу прикрили, але ж гроші теж рахувати вміють. А чим отдавати? Дочкиним з зятем кримським ГЕНБАНКОМ? Чи найманим у сестри будинком? А братві що робити, куди бігти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 Олег Стогнієнко 01.03.2019 11:42
Керманичі нездатні навести елементарний порядок в місті - ПРИЙНЯТИ БЮДЖЕТ!- звертаються до Верховної ради. :D :D :D Смішно. Тунеядці отримують по 50 тисяч в місяць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 оля 01.03.2019 09:09
Ви краще розслідуйте куди поділись черкаські дороги, тротуари і гроші виділені на їх ремонт. Стидоба. В місті вже всі проблеми вирішили йдемо на державний рівень. Забули як перед приїздом президента сніг вилизували, а тепер прийшла команда на імпічмент. Клоуни. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 ***** 01.03.2019 01:12
Цитую Прям оксюморон:
Ботнар, Бондаренко і Трєнькін - друзі Нацкорпусу?! Ботнар, Бондаренко і трєнькін мітингують проти корупції?!
Це мені не сниться?

Подивіться - який у них однаковий "стояк"!!! Чуваки айфують від себе!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 Черкасчанин 28.02.2019 18:22
Цитую Сармат:
А нацкорпус шо, вже на Юльку працює? Щось не встигаю слідкувати за їх орієнтацією)

Ну дядя Толя же их хвалил,теперь оттанцовывают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Prada 28.02.2019 16:49
Куди подівся місцевий автомайдан з Яковенком на чолі? Не в Амстердамі, часом, фінанси просить? А як пафосно починали! І з цими те ж саме буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #9 Верным путем идете тов. 28.02.2019 16:24
Цитую Реаліст:
Тю! Пишуть, тіпа Нацкорпус мітинг проводив, а в толпі - прапорець Юльки і в черзі на виступ - її вєрний паж, "мер" Черкас і великий герцог всєя Лисянки.

Партия сказала НАДО, нац.комсомол ответил - ЕСТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #8 Я черкащанин 28.02.2019 16:21
Цитую Реаліст:
Тю! Пишуть, тіпа Нацкорпус мітинг проводив, а в толпі - прапорець Юльки і в черзі на виступ - її вєрний паж, "мер" Черкас і великий герцог всєя Лисянки.

Де пушить, що Нацкорпус проводив? Я бачу тільки, що Нацкорпус повідомив...