реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Росія може скористатися внутрішніми протиріччями між кандидатами в президенти України і втрутитися військовими засобами під приводом стабілізації ситуації і недопущення жертв.

29113945_ak_large

Таку думку висловив «Апострофу» екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал армії України родом із Черкащини Микола Маломуж.

«Що стосується терористичних атак на території України в дні виборів, то відвертих терактів не буде. Можливо в окремих місцях агентура Кремля або проросійські прихильники влаштують певні провокації під виглядом діяльності радикальних структур – але це все локально», – переконаний експерт.

У той же час він вказав на можливу помилку України, яка може підштовхнути Росію до нової агресії.

«Значно більше занепокоєння викликає те, що у нас можливі внутрішні суперечності між кандидатами, їхніми прихильниками і радикально-налаштованими активістами, в які втрутиться і Росія. Якщо це будуть масштабні зіткнення, то Путін буде намагатися під приводом стабілізації ситуації в Україні і недопущення жертв, втручатися і військовими засобами. І в даній ситуації ключове питання полягає в тому, щоб наш політикум не спровокував таких дій, так як це буде на руку Російської Федерації, і Путін використовує це для дестабілізації і військового втручання. Цей варіант можливий і вкрай небезпечний», – підкреслив Маломуж.

реклама

Коментарі  

 
0 #5 Уманский Еврей 31.03.2019 02:26
Как надоел этот Порошенко с своей мание о РФ и Путине. Провалил 5 лет, а теперь думает как же остаться президентом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Как цап 31.03.2019 02:03
А чьо? Ана меня сама справацирова, повернувшись ко мне спиной. А я не винават...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 U-311 31.03.2019 00:32
Сподівання тільки на те, що у радикалів вистачить розуму не розвалити країну і з-за вічного тупого прагнення влади однією дурою, не постраждають мільйони людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Гроші 30.03.2019 23:36
Натякає, щоб вибори не проводили. Або воєнний стан ввели, що те саме. Дзуськи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Хоба 30.03.2019 21:08
Занепокояння вызывает дурдом в голове пенсионера. Какое вторжение? Пирацетам надо пить месяц. Может попустит
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100