реклама

реклама

 Сьогодні на сесії Черкаської обласної ради депутати достроково припинили повноваження першого заступника голови обласної ради Анатолія Рибака. Як вже повідомлялося, Анатолій Рибак залишив посаду за станом здоров’я.

Володимир Вовченко замінив Анатолія Рибака на посаді першого заступника голови обласної ради  

Володимир Вовченко замінив Анатолія Рибака на посаді першого заступника голови обласної ради

Після голосування за дострокове припинення повноважень свого першого заступника, голова облради Валерій Черняк вніс кандидатуру на місце Рибака – заступника губернатора Володимира Вовченка. У результаті таємного голосування висунута кандидатура одержала «за» 62 голоси, «проти» 4. Тож отримавши більше половини голосів від загального складу ради, Володимир Вовченко став першим заступником голови обласної ради. Йому одразу присвоїли ранг посадової особи місцевого самоврядування – третій ранг.

Слід зауважити, що на початку сесії голова фракції «Батьківщина» в облраді Володимир Гресь вніс пропозицію скоротити посаду заступника голови обласної ради, а заодно і посаду помічника заступника голови.

– Президент України Віктор Янукович неодноразово наголошував на скороченні адміністративного апарату, а також витрат на його утримання як в органах державної влади так і в органах місцевого самоврядування. Я хочу зачитати видатки на утримання апарату Черкаської обласної ради: 2008 рік – 3 млн. 903 тисячі, 2009 рік – 3 млн. 281 тисяча, 2010 рік – 4 млн. 284 тисячі, 2011 рік – 5 млн. 10 тисяч, проект 2012 року – 5 млн. 338 тисяч. У мене пропозиція: внести зміни до рішення обласної ради від 28.12.2010 та вивести посади заступника голови обласної ради, а також помічника заступника голови обласної ради, - зачитав пропозицію Володимир Гресь.

Проте пропозицію Володимира Греся більшість депутатів не підтримали.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 Николай 12.04.2012 12:25
дорогой остап бендер.... выйдите к людям, и они вам ответят, сколько работы для них было проделано, именно в этой землянке в которую наша власть загнала наш народ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 10.04.2012 11:30
Цитую Ужасть:
Читаешь и диву даешься. У пана Греся глаза, как у китайца, открываются только на хлеб. Когда головував, КАЖДЫЙ день служебной машиной и на государственном бензине его катали с ветерком с Чернобая в Черкассы и обратно. И та же пани Майборода ему тогда тыкала в глаза этим...но тогда ен ничего не видев и не опикувався экономией госсредств. А тут его прорвало...

Твои комментарии это путь в никуда.Если человек когда-то делал плохо, сейчас хочет делать хорошо,разве это плохо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Ужасть 09.04.2012 15:03
Читаешь и диву даешься. У пана Греся глаза, как у китайца, открываются только на хлеб. Когда головував, КАЖДЫЙ день служебной машиной и на государственном бензине его катали с ветерком с Чернобая в Черкассы и обратно. И та же пани Майборода ему тогда тыкала в глаза этим...но тогда ен ничего не видев и не опикувався экономией госсредств. А тут его прорвало...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 загодована 09.04.2012 11:49
Цитую референт Греся:
Володимир Анатолійович! Ну навіщо скорочувати посаду помічника, ми ж з Вами "працюцюцювали" ОЧЕНЬ ДАЖЕ НЕПЛОХО!!!!!Мож е комусь ви й неподобаетесь,а мені так ОХ! Мій ви оп ПОЗОР ціонер !!!
Без референтки ну ніяк нізя, це як "скорая помощь" всігда під рукою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 КС 09.04.2012 09:07
Потрібно зменшувати витрати на адмін.апарат, але таке звернення необхідно внести від провладної фракції, а не від пана Греся. Чому екс-голова не економив на своєму апараті та на щоденних поїздках до власної садиби в смт.Чорнобай?!
Не маєте морального права майбутній кандидат в ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 О. ЧУПРИНА 08.04.2012 20:32
Цитую К.Владимир:
А давайте проэксперименти руем. Вопрос Кузьминскому А.И., Леге Ю.Г., Монке С.Ю., Рябцеву С.В.,Черняку В.П.:"Почему вы ,уважаемые депутаты считаете ,что затраты на содержание аппарата областного совета СОКРАЩАТЬ НЕ НУЖНО?" Пишите, это прочитают студенты,пенсио неры,чернобыльц ы,авганцы. Пишите вашу правду.

Для того.щоб висловити свою думку, одним треба мати сміливість,інши м потрібно мати саму думку.Хто до якої категорії відноситься? Це питання до всіх читачів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 яків. 08.04.2012 08:29
Цитую К.Владимир:
А давайте проэксперименти руем. Вопрос Кузьминскому А.И., Леге Ю.Г., Монке С.Ю., Рябцеву С.В.,Черняку В.П.:"Почему вы ,уважаемые депутаты считаете ,что затраты на содержание аппарата областного совета СОКРАЩАТЬ НЕ НУЖНО?" Пишите, это прочитают студенты,пенсио неры,чернобыльц ы,авганцы. Пишите вашу правду.

І Президент України В.Ф.Янукович теж прочитає щирі відповіді тих,хто для людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 референт Греся 07.04.2012 22:12
Володимир Анатолійович! Ну навіщо скорочувати посаду помічника, ми ж з Вами "працюцюцювали" ОЧЕНЬ ДАЖЕ НЕПЛОХО!!!!!Мож е комусь ви й неподобаетесь,а мені так ОХ! Мій ви оп ПОЗОР ціонер !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 К.Владимир 07.04.2012 15:48
А давайте проэксперименти руем. Вопрос Кузьминскому А.И., Леге Ю.Г., Монке С.Ю., Рябцеву С.В.,Черняку В.П.:"Почему вы ,уважаемые депутаты считаете ,что затраты на содержание аппарата областного совета СОКРАЩАТЬ НЕ НУЖНО?" Пишите, это прочитают студенты,пенсио неры,чернобыльц ы,авганцы. Пишите вашу правду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 О. ЧУПРИНА 07.04.2012 10:30
Вовченко попрацював віце-губернатором без року неділю.Переміщення потрібно,щоб звільнити місце іншому депутату,але НЕ черкаської ради.Повне свавілля в кадровій політиці при заячо-мовчазній більшості. Раджу тим, хто ще чоловіком себе вважає, надіти жіночі плаття,може ПАН КОЦЬКИЙ змилується. СОРОМ!