реклама

реклама

 Черкаська міська влада вирішила провести аукціон з продажу будівлі готелю «Черкаси». Аукціон призначений на 14 травня. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.


– Здійснені всі підготовчі дії, пов’язані з проведенням аукціону, здійснена експертна оцінка, стартова ціна, яка становить 12,8 млн. грн. Яка буде ціна продажу? Побачимо. Я сподіваюся, що цей аукціон приверне увагу бізнесу і ми зможемо за хорошу ціну продати цей об’єкт, – зазначив міський голова.

Фото з блогу fedir.gontsa.com

Фото з блогу fedir.gontsa.com

Сергій Одарич зауважив, що він зацікавлений в тому, щоб готель відродився саме як готель.

– Ми розраховуємо, що зайдуть серйозні інвестори. Принаймні 2-3 достатньо потужні групи вже цікавилися цим об’єктом. У тому числі і компанія, яка має мережу готелів по Україні. Якщо все буде добре, то сподіваюся, що через рік-півтора готель «Черкаси» після реконструкції буде окрасою і візитівкою міста Черкаси, а не так як на сьогодні він є анти візитівкою, – зауважив Сергій Одарич.

Разом з тим, за словами мера, 14 травня – це дата, яка не стосується тих, хто сьогодні орендує приміщення в готелі.

– По-перше, для нового власника, відповідно до Цивільного кодексу, є обов’язковими ті договори оренди, які укладені на період їхньої дії. По-друге, навіть якщо з’явиться покупець, новий власник не почне на наступний день після аукціону використовувати будівлю. Бо в тому вигляді, в якому вона зараз є, будівля нікого не цікавить. Будуть робитися проекти, реконструкції. Просто щоб зробити проект реконструкції і узгодити його, потрібно не менше, ніж півроку. На цей час спокійно можуть жити і функціонувати ті, хто є в готелі. А ми за цей час запропонуємо людям договори оренди в інших приміщеннях. У тому числі, частина організацій, напевно, переміститься до приміщень колишньої тютюнової фабрики, – зауважив Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+4 #12 Оксана Колісник 10.04.2012 17:47
Чи ще хтось чогось не розуміє? Он вже й "Ужасть" скоро заволає: "Жах!!!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 10.04.2012 16:49
Цитую Ліквідатор:
Цитую О. ЧУПРИНА:
Ці жарти потрібно припинити.Нормальні орендні відносини принесуть територіальній громаді значно більше користі.Не жартуйте з вогнем.12-13 млн.грн цей об"єкт заробить за 2 роки,якщо вкласти в нього 4-5 млн.З 2015 року він буде приносити чистий прибуток.

Такі жарти можуть погано закінчитися для жартівників.

Действительно такие шутки могут "боком" вылезть.За лопоухих вас держат похоже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Ліквідатор 10.04.2012 13:07
Цитую О. ЧУПРИНА:
Ці жарти потрібно припинити.Нормальні орендні відносини принесуть територіальній громаді значно більше користі.Не жартуйте з вогнем.12-13 млн.грн цей об"єкт заробить за 2 роки,якщо вкласти в нього 4-5 млн.З 2015 року він буде приносити чистий прибуток.

Такі жарти можуть погано закінчитися для жартівників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Ужасть 10.04.2012 11:32
12,8 млн. грн. - смешная цена. Вы сначала назовите стоимость сотки земли в этом месте, а потом прикиньте стоимость уже имеющегося подвода комуникаций, да и само здание капитальное. В Черкассах некоторые частные особняки в 200-300кв. метров продаются по такой цене. Пахнет лажой и "честной" приватизацией.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Фінансист 10.04.2012 11:04
Цитую О. ЧУПРИНА:
Ці жарти потрібно припинити.Нормальні орендні відносини принесуть територіальній громаді значно більше користі.Не жартуйте з вогнем.12-13 млн.грн цей об"єкт заробить за 2 роки,якщо вкласти в нього 4-5 млн.З 2015 року він буде приносити чистий прибуток.

Це схоже на правду.Потрібно навчитися ефективно управляти комунальним майном.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 О. ЧУПРИНА 09.04.2012 23:26
Ці жарти потрібно припинити.Нормальні орендні відносини принесуть територіальній громаді значно більше користі.Не жартуйте з вогнем.12-13 млн.грн цей об"єкт заробить за 2 роки,якщо вкласти в нього 4-5 млн.З 2015 року він буде приносити чистий прибуток.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Пан Ніхто 09.04.2012 21:34
Правильно. Продати треба кубло опозиціонерів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Григорій 09.04.2012 20:09
Наш мер - моральний ......... Він вже сквер за драмтеатром довів до ладу? Чи аби все продати, гроші зтирити, а там хоч трава не рости..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 саша 09.04.2012 19:10
Цитую Черкащанка:
Правильно Сергію Олеговичу, зайдуть інвестори- деякі депутати міської ради викуплять його, конкурс буде не прозорий звичайно, ..........................................

точнее деякий. уже ж известно кто заказчик аукциона
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Лариса 09.04.2012 16:20
В Одурича нав'язлива ідея все продати, бо невідомо скільки йому залишилось керувати. Не факт, що готель зроблений наполовину з глини, хтось придбає за 13 млн гривень. Тим більше що там ні комунікацій нормальних, ні ліфтів немає. переробляти його дуже дорого, дешевше знести і з нуля побудувати.
Але питання в іншому. Це комунальний готель, там є номери. Якщо, не дай бог, станеться надзвичайна ситуація(вибухн е газ, осунеться фундамент та ін.) чи буде куди переселити черкащан з аварійного будинку? Це сотні сімей, якщо це дев ятиповерхівка!