На засіданні виконавчого комітету Черкаської міськради виступив директор КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер, який заявив про намір придбати три нових тролейбуси вітчизняного виробництва. Очільник підприємства попросив направити кошти в сумі 16,5 млн грн підприємству на придбання тролейбусів.

1564126702-28

Про це повідомляє Zmi.ck.ua.

Натомість помічник міського голови, куратор транспортної реформи у місті Павло Мосійчук обурився, заявивши, що за ці кошти можна придбати набагато більше вживаних тролейбусів з Європи, які на відміну від тролейбусів вітчизняного виробництва, мають кондиціонери та здатні об‘їхати перекриті ділянки дороги.

67751578_391030818215289_5103269240480202752_n

За інформацією 18000, заступник міського голови Юрій Ботнар звинуватив Кучера у лобіюванні виробника тролейбусів – заводу «Богдан». У ході суперечки Ботнар запитав у Кучера, чи він «уже взяв відкат, чи візьме його пізніше». На це Кучер відказав, що «уже взяв». Активіст Національного корпусу Дмитро Кухарчук закцентував увагу, що така фраза комунальника, озвучена у прямому ефірі, є зізнанням про вчинення корупційного злочину, і викликав поліцію.

Присутні на засіданні працівники тролейбусного парку агресивно реагували на виступ Мосійчука, а також критику заступника міського голови Юрія Ботнара, заявивши, що КП «Черкасиелектротранс» необхідні винятково нові тролейбуси й варто підтримувати вітчизняне виробництво.

67430002_475461233241539_4319928443333509120_n

У конфлікт втрутився міський голова Анатолій Бондаренко, який попросив присутніх бути толерантними.

– Я завжди підтримував тролейбусний парк, але комунальне підтриємство має забезпечувати комфорт жителів міста. Я впевнений, що 99 відсотків жителів скажуть, що кондиціонери потрібні, – сказав Анатолій Бондаренко.

67273416_462854907886906_2496689614723481600_n

Міський голова доручив директору КП «Черкасиелектротранс» Петру Кучеру обладнати тролейбуси кондиціонерами.

Директор КП натомість заявив, що кондиціонування буде неефективним, оскільки в місті коротка відстань між зупинками, тож тролейбуси не встигатимуть охолоджуватися.

67124137_349143252672548_7697217229980434432_n

Питання, які тролейбуси придбають для міста, наразі залишається відкритим.

67303520_2260238647622117_1399118178293907456_n

реклама

Коментарі  

 
+2 #22 ЮЗР 28.07.2019 09:56
Киев вот берёт все НОВЫЕ тралики с кондишинами 8) а тут нафиг металолом тот Толик Дальтоник хочет 8) Кстате: Где делись автобусы крутые с тролейбусного парка? Я про Мерсы!Которые раньше ездили по маршруту 7го тралика
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Маус 27.07.2019 21:28
А хто такий Кухарчук, і що він там робить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #20 стабилизец 27.07.2019 18:13
тролепарк этот несчастный не разворовывал только ленивый. :lol: стоимость проезда поднять - на ремонт и обслуживание кондиционеров. плебсу пофиг на чем ездить. лишь бы дешево и часто ходило.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Тому що 27.07.2019 09:21
Цитую Світлана:
Цитую Дуга:
Якщо тролейбусів достатньо і ходитимуть часто, то і без кондиціонерів буде нормально. А ті, хто звик до кондиціонерів, в тролейбусах не їздять.

Бред. Чому комфорт сприймається, як "зажратость"? Судячи з логіки - навіщо звикати до унітазу, - можна і під деревом; навіщо кожен день митися - то дорога забаганка.

Тому що раби. Приїхали в місто з глухих сіл, де під дерево ходили і не хочуть змінювати психологію. Глобальне потепління змінює клімат. За 5 років у нас буде клімат, як в Італії. Тому кондиціонери в транспорті вже давно необхідність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #18 Небайдужий 27.07.2019 08:23
А формочки відкрити слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Лаврентій 27.07.2019 06:49
Таких бездар і крадіїв у міськраді ще ніколи не було! Де були наші мізки,коли ми їх обирали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Відвертий. 26.07.2019 20:02
Цікаво,- яку посаду займає Кухарчук, і чому цей невдаха визначає технічну політику ТУ в місті? А Ботнар напевне уже отримав відкат за секенхенд?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Світлана 26.07.2019 17:39
Цитую Дуга:
Якщо тролейбусів достатньо і ходитимуть часто, то і без кондиціонерів буде нормально. А ті, хто звик до кондиціонерів, в тролейбусах не їздять.

Бред. Чому комфорт сприймається, як "зажратость"? Судячи з логіки - навіщо звикати до унітазу, - можна і під деревом; навіщо кожен день митися - то дорога забаганка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #14 Ігор 26.07.2019 15:08
Із свинячим рилом в калашний ряд.Великі економісти.А запчастини для б/в техніки у що стануть? Згадайте 700-ті автобуси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Микитович 26.07.2019 14:55
Цитую Степанич:
Електробуси BYD (вже працюють в Осло, Стокгольмі, Хельсінкі) - ось наш пріоритет!

Ви спочатку навчіться дороги ремонтувати, як це роблять в Осло, чи Хальсінк. А то капітально ремонтували бульвар Шевченка у минулому році, а вздовж базару на Сєдова, вже такі ями, мов ремонту і не було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100