Гарячі номера телефонів
o_1dnfa4vie1aif146n9f3v7g1spqdp 16 жовтня у селі Антипівка на Золотоніщні невідомий пограбував храм Святої Великомучениці Параскеви. Відкривши пластикове вікно, викрав ікону Божої Матері, створену близько ста років тому.

Про це повідомляє «Золотоноша City».

За словами місцевого священнослужителя, подія сталася близько третьої години.

– Тієї ночі на вулиці був сильний туман. Злочинець віджав вікно, заліз в алтар і забрав одну ікону, написану на дереві. Відразу спрацювала сигналізація, і грабіжник втік. Відчинене вікно і натоптані сліди я вже побачив зранку, близько 9-ої години, коли прийшов до храму, – розповідає отець Анатолій.

Каже, що це не перше пограбування храму в цьому році. У червні з церкви викрали 12 старих ікон. Одну знайшли потім в полі.

За останній рік пограбування церков набуло великого поширення у Золотоніському районі. За дев’ять місяців цього року злочинці «відвідали» Богуславецьку, Кропивнянську, Шабельниківську та Ковтунівську церкви.

Нагадаємо, що дерев’яна церква Святої Параскеви відносилася до пам’ятки архітектури 1870 року побудови. Вона була зведена без жодного цвяха. Та влітку 2014 року, під час грози, внаслідок потрапляння блискавки в купол храм згорів. Після нещасного випадку приход перенесли до приміщення колишньої церковно-приходської школи, яке знаходиться поруч.

o_1dnfa3ij7hscmsmn0fg1p16tucr

o_1dnfa4vie15im17n9pt0is97t8dq

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100