Ступінь готовності дорожнього господарства Черкащини до зимового сезону та забезпечення необхідними протиожеледними матеріалами наразі становить 80%. Шляховики вже сьогодні готові виходити і прибирати сніг, якщо він випаде. Майже на 80% готова вся дорожня зимова техніка, інформують у САД області.

72957567_480121472590593_4040168601682968576_n-e1572006069979

Дорожники завозять на бази сіль, пісок, відсів, а також готову піщано-сольову суміш. Підприємства забезпечені пальним для снігоочисної техніки. Запаси солі і фрикційних матеріалів є у всіх районах Черкащини.

На період ускладнення погодних умов буде задіяно 39 стоянок для відстою транспортних засобів, із них 24 – у смузі відведення автомобільних доріг. Усі стояночні місця пройшли обстеження та готові до використання водіями за потребою.

В області пройшов осінній комісійний огляд лінійного комплексу інженерних споруд дорожньо-транспортної мережі. Спеціальні комісії у складі представників Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрозділів Нацполіції та експлуатаційних організацій обстежили автодороги загального користування державного значення (міжнародні, національні та територіальні траси) та визначили необхідний обсяг ремонтних робіт до настання несприятливих погодних умов: загальну площу новоутворених руйнувань проїзної частини (ямковості); наявний стан смуг відведення доріг, елементів архітектурного та інженерного облаштування, технічних засобів організації дорожнього руху, штучних споруд, системи водовідведення тощо.

Роботи виконуватимуться у лімітах залишків фінансування, передбачених на експлуатаційне утримання на 2019 рік.

Узгоджено оперативний план з підготовки та роботи в осінньо-зимовий період по кожній підрядній організації. Щомісячно, починаючи з липня, проводилися спільні наради з представниками підрядних організацій, на яких було скоординовано дії і заходи щодо підготовки мережі автомобільних доріг державного значення до роботи в осінньо-зимовий період.

Для боротьби з негодою підрядними організаціями підготовлено спеціальну техніку та обладнання: 90 піскорозкидачів, 5 солерозподілювачів, 36 одиниць навантажувальної техніки, 28 автогрейдерів, 2 роторних снігоочищувачі, 64 одиниці іншої снігоочисної техніки та 156 одиниць навісного обладнання, майже 6 тис. м п. засобів пасивного снігозахисту.

Додамо, на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області перебуває 1768 км автомобільних доріг загального користування державного значення.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 ченчик 29.10.2019 12:19
Цитую Игор:
Как ездить через Мошны на Корсунь

ті дороги, де хоча б ямковий ремонт не зробили, весною перестануть існувати- отже менше треба готувати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Игор 28.10.2019 19:06
Как ездить через Мошны на Корсунь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100