– Ознайомлюючись з матеріалами кримінальних справ проти дисидентів чи вояків УПА, я звертав увагу, у чому звинувачували людину. Майже завжди звинувачували людину в криміналі. Так, Вячеслава Чорновола звинувачували у зґвалтування, вояків УПА в грабунках мирного населення. Минав час і справи розсипалися, але тоді їх слід було виставити злочинцями, – каже Вахній.
У своєму зверненні він зазначає, що сам, власне, став об’єктом переслідувань з боку влади, бо протистояв гральному бізнесу, який, згідно вимог закону, мав би бути давно закритим.
– Багато працівників МВС паразитували на бідах українського народу. Бізнес цей був аморальним, злочинним, але влада певний час не чула. І я гуртувався з такими як сам та протидіяли цьому. І проти мене порушували кримінальні справи, – виступив Вахній. – Мене намагалися ув’язнити, визнати винним. Я хочу запитати в прокурорів: «У вас є совість?» Мене намагалися виставити злочинцем.
Журналіст акцентував, що водночас уряд на позачерговому засіданні заборонив займатися гральним бізнесом під виглядом діяльності державних лотерей.
Врешті Вахній звернувся до керівництва держави:
– Отже, мої попередні дії по протидії гральному бізнесу не мали ознаку злочину! – сказав він.
Олександр Вахній попросив керівництво держави допомогти людям, що протидіяли гральному бізнесу, таким як він, зокрема, закрити кримінальні справи.
реклама