реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Начальник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко представив працівникам Золотоніського відділу поліції нового керівника.

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Золтоніського ВП призначено полковника поліції Олександра Охріменка.

88276959_812415192577349_2529626361706840064_o

Начальиник Главку побажав Олександру Васильовичу успіхів в забезпеченні публічної безпеки та протидії злочинності та акцентував увагу на ефективній взаємодії та комунікації із громадськістю.

У зверненні до особового складу Михайло Віталійович наголосив на необхідності ефективно виконувати покладені на них службові завдання та підтримати керівника у забезпеченні правопорядку на території району.

Про це інформують в поліції Черкаської області

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #30 Суддя 03.12.2020 14:33
Циганського барона призначили. Вся Золотоноша сміється ..........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #29 Старий лис 12.03.2020 11:07
Всі коменти наче під копірку.Видно це призначення дуже засмутило якогось ї.анька.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #28 Феміда 11.03.2020 22:37
Перечитав коменти й прозрів. Як таке чудо може керувати поліцією. Я й собисто знаю якості цього перевертня. Ну де ж здоровий глузд при призначенні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #27 Деньги депутат 09.03.2020 21:58
Ну от вам і відбір професіоналів. Та цей новий набрав на атестації найменше балів в області та й люди знають цього перевертня. Помийна яма а не правоохоронна система.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #26 Федір 09.03.2020 20:06
Цитую Федір:
Цитую Згарі:
Нуй бардак що в країні що в міліції. Як можна вернути того який тут тільки косячить

8) живите дружно и не косячьте

Федя! Дружно і не косячить це не про носа! Ромали вже общак збирають для святкування повернення другого барона!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #25 Федір 07.03.2020 11:11
Цитую Згарі:
Нуй бардак що в країні що в міліції. Як можна вернути того який тут тільки косячить

8) живите дружно и не косячьте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #24 Згарі 07.03.2020 00:30
Нуй бардак що в країні що в міліції. Як можна вернути того який тут тільки косячить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #23 Домантове 06.03.2020 11:14
Ого. То це ж люстрована криша районної ради. Кричить, бігає, а робота стоїть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #22 Ввс 05.03.2020 16:58
Знову поліцією Золотоноші будуть керувати всі кому не лінь. У попередника хоч була своя думка. А цей буде підігрувати всім, якби тільки залишитись на посаді. За людей та підлеглих взагалі не думає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #21 Сумно 04.03.2020 21:56
у забезпеченні правопорядку на території району.

Забезпеченні якого порядку? Під час росповсюдження наркотиків?