реклама Делікат

25 травня завершується збір підписів для референдуму про недовіру міському голові Черкас, який ініціювала Соціалістична партія. Як розповів «Прочерку» перший секретар Черкаського обкому СПУ Олексій Малиновський, за попередніми підрахунками, вже зібрано 24-25 тис. голосів, тоді як вимагається трохи більше 23 тис. Але після закінчення строку їх перераховуватимуть, щоб ніде не було дубляжу.

– Дуже активно працюють афганці, – каже Олексій Петрович. – Є стала цифра черкащан, які незадоволені ситуацією в місті. 20-25 тисяч. І це повинно бути сигналом для влади. Але вона як працювала, так і працює. Покращень і зрушень немає ніяких.

Якщо кількість зібраних підписів таки буде достатньою, міський голова, відповідно до закону, має оголосити про це на сесії і винести питання про референдум. Провести його можуть як до виборів, так і разом – у день виборів до Верховної Ради.

– Гадаю, мер буде діяти відповідно до закону, - переконаний Олексій Малиновський.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Крук 23.05.2012 03:58
Цитую karmen:
Не будьте наївними,вся система влади підігнана під них,незамінимих .
Без допомоги з області,референ думу НЕ БУТИ!!!!

"З області" - у Тулуба допомоги просити??
Щоб губернатор, який призначається зняв міського голову, який обирається людьми??
Тоді про яку демократію ми говоримо - прагнення до тоталітаризму та ручного адміністративно го управління - це зовсім не те і не так, як я хотів би бачити Черкаси, і державу в якій живу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 22.05.2012 22:43
Цитую Бровко:
Серожка ложив на всі референдуми великий болт...

И правильно делает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Черкащанин 22.05.2012 19:55
Очередной розводняк Одарыча и Тулуба, Одарыч освобождает место Влизло а Тулуб даст зеленый свет Одарычу в ВР. Ну,не верю что Малиновский,Кол ашник,Радуцкий пошли против (земляка),по любому какой то разводняк,Сирож а Космос развликается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 ЧИТАКА 22.05.2012 19:38
Шановні!А Ви помітили, що де тільки мова йде про "О" , там завжди "Нечисть"?!
Ой, вибачаюсь - "Ужасть" :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 karmen 22.05.2012 16:28
Не будьте наївними,вся система влади підігнана під них,незамінимих .
Без допомоги з області,референ думу НЕ БУТИ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 Ужасть 22.05.2012 16:01
Наблюдал...за сборщиками... Не видел чтобы хоть кто-то подписывался. Может только родня Малиновского??? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Дід Панас 22.05.2012 15:24
Так тож і зрозуміло, що мали 25 тис. зібрати, бо проти Одарича (за інших кандидатів) на виборах проголосувало близько 30 тис. люду.
А от за Одарича тоді щось 35 тис. проголосувало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 О.ЧУПРИНА 22.05.2012 14:59
Збір підписів за відставку є геніальним тактичним ходом С.Одарича. Більш ніж зрозумілим є те,що більшість черкащан за відставку не проголосує. Олексій Малиновський це теж розуміє,але переслідує свої цілі. В результаті соціалісти залишаться в глибокій ямі. С.Одарич зміцнить свої позиції і буде мати "золоту акцію" на майбутніх виборах. Дуже жалко авганців та інших чесних людей,які повірили соціалістам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Бровко 22.05.2012 14:58
Серожка ложив на всі референдуми великий болт...