реклама
Sucurity Police

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у своєму відеозверненні біля пам’ятника Борцям за незалежність України відповів на звинувачення з боку президента України Володимира Зеленського у «популізмі» і «бандитизмі».

Бондаренко2

– На пресконференції наш президент Володимир Зеленський каже, що міський голова (Черкас, – ред.) недостатньо бореться з епідемією коронавірусу. То я хотів би сказати: пане Президент! Я під час епідемії був тут, з черкащанами. Я хотів би вас спитати, де ви були в 2013-14-му, коли я був на Майдані і здобував незалежність українського народу, коли ви танцювали на корпоративах. Ви кажете, що я мер-бандит. Ну, ви знаєте, всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мою політичну діяльність. В тому числі за те, що ви стали президентом. І я хочу сказати: я тут, стою біля пам’ятника борцям за волю України. І буду стояти до кінця, скільки б мені «привітів» не передавали. І я хочу сказати, що вам на місцевих виборах у Черкасах немає чого ловити. Хоч ви там розповідаєте, що це ваша принципова справа. Ми вас тут чекаємо, пане Президент! – сказав Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 U-311 21.05.2020 11:28
Цитую Олег:
А я то думаю почему его часто в комментариях Кастрюлей называют это потому что он на майдане був ещё и с кастрюлей на голове там бегал :lol: :lol: :lol:

Ні, це тому, що ти - дебіл "нємєстний" і не в курсі, що Толя металоломом у Лисянці приторговував, за що й клікуху отримав.
Сходи до лікаря - може, ще не пізно підправить твою психічну травму, бо так і до старості штани мочитимеш при кожній згадці Майдану. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Олег 21.05.2020 09:33
А я то думаю почему его часто в комментариях Кастрюлей называют это потому что он на майдане був ещё и с кастрюлей на голове там бегал :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 дійсно 21.05.2020 08:28
Стояти біля пам'ятника цеж не в окопі сидіти коли снаряди над головою рвуться. Поки вони не рвутся, то цей мер може біля пам'ятника хоч вічність стояти але як тільки почує постріли буде тікати першими ешелонами, не втовпишся за ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Sergey 20.05.2020 18:37
Цитую Любов Майборода:
Знаю Анатолія з 2002 року, коли він балотувався на посаду селищного голови Лисянки, а я - до обласної ради від опозиційного на той час блоку "Наша Україна". Анатолій приймав ПУБЛІЧНУ участь у всіх Майданах - Помаранчевому, Гідності і реально виборював незалежність України . А що робив у цей час Зеленський?

любава,иди уже на пенсию!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Хряк 20.05.2020 16:43
... ... ты Толя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #11 Супермен? 20.05.2020 13:30
Цитую Любов Майборода:
Знаю Анатолія з 2002 року. Анатолій приймав ПУБЛІЧНУ участь у всіх Майданах

Люба, а куди Анатолій щез, коли запрошений ним "Автомайдан" раптом потрапив у засідку луганського "Беркута" в Черкасах?
Чому Анатолій жодного разу за 6 років не був у зоні АТО з волонтерською допомогою?
Чому тільки зараз відчув себе "Бетменом" - просто з-за того, що Зеленський слабкий як політик і рейтинг втрачає не щоденно, а щосекундно? Тепер хоробрий - а куди язик засунув, коли обіцяв Зеленському "Построю садіки, аптеки, школи і усьо, шо прикажете, вашбродь!"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 стабилизец 20.05.2020 13:25
Цитую Любов Майборода:
Знаю Анатолія з 2002 року, коли він балотувався ?

и выборолы лмчно соби вечное публичное болото с жирными корытами. малаццы. никто ж не спорит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-27 #9 Порш 20.05.2020 13:25
Уважаю. Молодец мэр!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 СОЛДАТ 20.05.2020 13:19
Цитую Любов Майборода:
Знаю Анатолія з 2002 року, коли він балотувався на посаду селищного голови Лисянки, а я - до обласної ради від опозиційного на той час блоку "Наша Україна". Анатолій приймав ПУБЛІЧНУ участь у всіх Майданах - Помаранчевому, Гідності і реально виборював незалежність України . А що робив у цей час Зеленський?

Зєля в цей час знімав "Сватів" та інший непотріб а в паузах грав причинним місцем на піаніно. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 1 20.05.2020 13:13
[qмuote name="Любов Майборода"]Знаю Анатолія з 2002 року, коли він балотувався на посаду селищного голови Лисянки, а я - до обласної ради від опозиційного на той час блоку "Наша Україна". Анатолій приймав ПУБЛІЧНУ участь у всіх Майданах - Помаранчевому, Гідності і реально виборював незалежність України . А що робив у цей час Зеленський?
А что ты делала??