реклама

реклама

Заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос написала заяву на звільнення за власним бажанням. Про це вона повідомила перед засіданням виконкому, пише «ВиЧЕрпно».

unnamed

Своє рішення вона обґрунтувала тим, що не хоче більше приймати участь у прийнятті політиканських рішень, а також, за її словами, їй набридло, що її особою прикриваються у всіх питаннях по управлінській компанії «Нова якість».

- Я йду через те, що не хочу більше приймати політиканські рішення. Я сподіваюся, що в місті таки будуть господарники, — прокоментувала Людмила Бордунос. — Хотіла покласти на стіл (покласти заяву на стіл міському голові — ред.), однак, скоріш за все, зареєструю через канцелярію (оскільки міський голова не був присутній на засіданні виконкому — ред.).

Відзначимо, Людмила Бордунос відповідала за сферу ЖКГ у міській раді.

Нагадаємо, заяву про складання депутатських повноважень і повноважень секретаря міської ради написав і Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
-1 #22 ЮЗР 17.06.2020 18:37
навчись рідною мовою писати, кацапура))))))
Від''кацапури''чую..******! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 переплутали потоки 17.06.2020 15:09
Логічний результат-поставили друкарку керувати каналізацією
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 початок 17.06.2020 08:48
Цитую юзр:
казав, кажу, і....ще раз скажу - команда Політіканів, а не ПРОФІ , які повинні очолювати підрозділи, які у них освіти??? да при "попередниках" підбір виконавців був на голову вищий!!!

от тільки не треба ля-ля про попередників. Основні кадри там -це ті ,що проходили кастінг у Гури і СО2 . Згадайте тільки "ПРОФІ" ,хто очолював при Одаричі КП "Служба енергоефективно сті" .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Мавр 17.06.2020 08:25
Так передумала ж!
Порахувала-вийшло накладно!
То ж продовжить 'трудитисьє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #18 Aborigen 17.06.2020 06:24
Вчера Ныщик, сегодня Бордунос - чуют вражьи дети, что после выборов уголовные дела по деятельности горисполкома(по Кастрюле их только 19) будут расследоваться куда интенсивнее, чем сейчас - вот и убегают как крысы с тонущего корабля в надежде, что о них потом никто не вспомнит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 юзр 16.06.2020 22:31
Цитую ЮЗР:
Цитую юзр:
казав, кажу, і....ще раз скажу - команда Політіканів, а не ПРОФІ , які повинні очолювати підрозділи, які у них освіти??? да при "попередниках" підбір виконавців був на голову вищий!!!

Село неасфальтирован ное 8) Под меня косишь?

навчись рідною мовою писати, кацапура))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Гетра 16.06.2020 20:32
Людмила Бордунос написала заяву на звільнення

Наверное хочет все-таки сосредоточиться и запустить запасное футбольное поле, а то люди грешным делом подумают, что пани с мэром 6 миллионов за рассаду бурьянов заплатили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Alexandr Lut 16.06.2020 18:16
Цитую БОНДАР:
Поздно батеннька удирать, готовте сухари

ця ****** розвалила вс, що змогла в сфері ЖКП.Такого куратора і ворогу не побажаєш!юрист з неї ніякий, як людина-брехло, та інтригантка одна назва - заступник мера). куди **** тепер піде і що ще розвалить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Алек 16.06.2020 16:20
Не вздумай только на место лаптя кастрюли лезть