реклама
Sucurity Police

реклама

Завтра, у понеділок, о 13 годині у рамках загальноукраїнської акції з бойкотування «молочної мафі» Черкаська обласна організація Всеукраїнського об'єднання «Свобода» проведе пікетування Черкаської обласної державної адміністрації (місто Черкаси, Соборний майдан, бульвар Шевченка, 185). Про це інформує прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода».

Всеукраїнське об'єднання «Свобода» закликає всіх селян бойкотувати «молочну мафію». При повній бездіяльності влади «молочна мафія» знизила закупівельні ціни на молоко. Вони наживаються на важкій праці селян, нахабно грабують їх. Люди змушені вирізувати корів, оскільки не бачать сенсу їх утримувати. Селян поставили в ситуацію, коли молоко дешевше за воду, стверджує прес-служба партії і запрошує всіх охочих долучитися до акції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Олег 11.06.2012 20:19
Цитую Нетолерантний:
Цитую Олег:
"«Свобода» закликає всіх селян бойкотувати «молочну мафію»". А як бойкутувати? Виливати? Чи як?

Ви б могли все побачити і почути безпосередньо на заході.
Але так, "Свобода" закликає не здавати молоко молочним заводам хоча б кілька днів з метою попереджувально го бойкоту. Дату попереджувально го бойкоту буде оголошено під час акції. Селяни вимагають підвищити ціну молока до рівня, коли їм буде вигідно тримати корів, оскільки нині молоко подекуди дійсно дешевше за воду.

Повір я знаю по чому молоко (1.6 за л.) Але також знаю, що кожного літа воно падає до такої ціни. Але чому рік, два тому вас (свободу) це не цікавило, а от під вибори зацікавило.
Ви взялися провести попереджувальни й бойкот - доведіть, що не балаболи і відповідаєте за свої слова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 ЧК 11.06.2012 18:58
Цитую Олег:
"«Свобода» закликає всіх селян бойкотувати «молочну мафію»". А як бойкутувати? Виливати? Чи як?

Як бойкотувати? -Втопити в молоці
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 gor67 11.06.2012 17:06
Так стоп а ну по подробней ;), кто и эту тему подкинул у нас же "Фронт змін" = ЗАТ "Юрия". Гм ну правильно надо довить конкурентов на своем электоральном поле. Прочерк возьмите комментарий у Стариковой, интересно было бы почитать что она думает на эту тему ;).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Крук 11.06.2012 03:52
Що? Бувшим партократам із срср і в свободі спокійно не сидиться - все хочеться повернути позитивні у пам'яті моменти - щоб держава регулювала ціноутворення. Так їм (нинішній владі) чи вам (якщо вдастся) тільки дай щось зробити - зразу стає гірше, або перестає працювати - бо політики (внавіть містечкового рівня) відірвані від реальних процесів виробництва, звикли тільки балаболити про життя і про "бальшое вім'я" :lol:
Для початку свободі потрібно поцікавитися кількістю корів, що залишилися в господарствах (в.т.ч. домашніх) області, вивести співвідношення, рівень зменшення поголів'я, потім зробити висновки у винуватості влади, і аж потім іти бойкотувати, але не з вимогою впливу влади на ціну, а з вимогою надання реальних дотацій для виробників с/г продукції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Нетолерантний 10.06.2012 19:52
Цитую Олег:
"«Свобода» закликає всіх селян бойкотувати «молочну мафію»". А як бойкутувати? Виливати? Чи як?

Ви б могли все побачити і почути безпосередньо на заході.
Але так, "Свобода" закликає не здавати молоко молочним заводам хоча б кілька днів з метою попереджувально го бойкоту. Дату попереджувально го бойкоту буде оголошено під час акції. Селяни вимагають підвищити ціну молока до рівня, коли їм буде вигідно тримати корів, оскільки нині молоко подекуди дійсно дешевше за воду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Олег 10.06.2012 13:58
"«Свобода» закликає всіх селян бойкотувати «молочну мафію»". А як бойкутувати? Виливати? Чи як?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Нетолерантний 10.06.2012 12:26
На 14 годину перенесли початок акції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #1 Черкаси 10.06.2012 10:56
Все вірно сказано!
ВО "СВОБОДА" до влади прйде, наведе порядок в державі!
СЛАВА УКРАЇНІ!