реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич зібрався на три тижні у відпустку. Розпочнеться вона з понеділка, 11 червня. Про це «Прочерку» повідомили в прес-службі міськвиконкому.

Сергій Одарич полюбляє мандрувати. Колись на байдарках він плавав у Норвегії

Сергій Одарич полюбляє мандрувати. Колись на байдарках він плавав у Норвегії


Свою відпустку мер Черкас збирається провести активно – на байдарках на ріці Свапа в Курській області Росії. Там, за легендами, в урочищі Гнілуші, ховався і здійснював свої напади на торговців Соловей-розбійник.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Ужасть 10.06.2012 13:56
Цитую Кінь:
Поїде просвистить бюджетні гроші, які так і не дійшли до наших доріг.
а также для "Ара"
---
Судя по твоей зеленой, животной зависти....ты бы хапанул!!!!ох хапанул!!! правда мозгов нет чтобы стать мэром...а гадости писать... учился еще в школе и не на школьной доске а на заборе.. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Гость 09.06.2012 22:38
Может лучше ему вообще сделать, как сделал Леня-космос? Исчезнуть в неизвестном направлении.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Гость 09.06.2012 22:35
Да, парень не лишен скромности, особенно в публичной жизни."Трудяга"надо отдохнуть, перетрудился схемы строить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Сергій з Кривалівки 09.06.2012 01:44
Може, хоч байдарка перевернеться....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Оксана Колісник 08.06.2012 20:15
Шановна прес-службо міського голови, тільки не вживайте слово "плавав" - воно там у вас в підпису до фото. Ну, ви, мабуть, самі допетряєте, чому...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Сіамські близнюки 08.06.2012 19:30
Цікаво: після яких таких трудов Одарич їде відпочивати? Все розвалено, дороги розбиті, лікарні без ремонтів та медикаментів, а Олегович ... на байдарки :P . Прямо як Черновецький. Той з Ізраїля не вилазе, пока регионал Попов керує, як у нас Беззубенко :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Ара 08.06.2012 17:17
Соловей-разбойник нашему меру в подметки не годиться :-x :-? ...........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Кінь 08.06.2012 16:39
Поїде просвистить бюджетні гроші, які так і не дійшли до наших доріг.