реклама Нормовен

реклама Нормовен

Єгор Свєткін із Кам’янщини лікується в опіковому відділенні Першої міської лікарні Черкас. Стрибнувши в Смілі з мосту на вагон потяга, він отримав удар електроструму й опіки 80% поверхні тіла. Хлопець – соціальний сирота (його батьків позбавлено батьківських прав), допомоги йому чекати нізвідки. А натомість кожен день лікування коштує тисячі гривень.

photo_2020-07-23_11-57-16

Поки що лікарі беруть ліки в борг, сподіваючись на допомогу добрих людей, які допоможуть коштами на лікування Єгора.

– За умов належного лікування хлопець має великі шанси вижити і видужати, – каже завідувач опікового відділення лікарні Володимир Цапенко. – Можу нагадати, що завдяки допомозі благодійників нам удалося забезпечити бездоганне лікування і врятувати життя 13-річній Кароліні Петренко зі Смілянщини, яка отримала аналогічні опіки торік восени. Але на її лікування пішло 400 тисяч гривень, наданих благодійниками. Для порівняння: на всю нашу лікарню на рік виділяється 500 тисяч гривень.

Наразі Єгорові видалили змертвілу шкіру й накрили тіло спеціальним біологічним матеріалом. Для виживання йому щодня вводять дорогі лікарські препарати, лише один із яких коштує 8600 грн за ампулу. Ліки під відповідальність медиків у аптеці виділяють у борг. Украй необхідна допомога благодійників.

Єгор Свєткін живе сам у гуртожитку професійного закладу, де навчається. Чому вирішив стрибнути з мосту на поїзд – не пам’ятає, як не пам’ятає й багато іншого. Лікарі пов’язують це із тяжким шоком. Його сестра – в Польщі на заробітках, вона отримує копійки і через карантин не може негайно повернутися.

В хлопця навіть немає банківської картки, тому картку спеціально для нього завела на своє ім’я волонтерка Дар'я Карпенко, багато разів перевірена і чесна людина. Карточка постійно зберігатиметься в Єгора, з неї в разі потреби зніматимуть кошти. Після завершення лікування картку буде закрито, а залишок коштів, якщо такий буде, передадуть хлопцеві.

Реквізити картки ПриватБанку: 5168 7456 0376 2417 Карпенко Дар'я Вадимівна

Контактні номери телефону волонтерки: 093 488 5857, 068 011 6642.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100