реклама

реклама

Кота, який у черкаському мікрорайоні Митниця заліз на дерево і, нездатний злізти, жалібно нявчав, зняли працівники 1-ої державної пожежно-рятувальної частини Черкас.

119468897_607219879950671_8981745472048011143_n

Фото події «Прочерку» надали читачі.

Як повідомив «Прочерку» речник управління ДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко, місцеві жителі не змогли самостійно допомогти котові, тому викликали рятувальників. На виклик виїхав черговий підрозділ, який саме неподалік перевіряв пожежне водозабезпечення – вуличні гідранти. Рятувальник, застосувавши триколінну драбину, піднявся на дах гаража, що стояв поруч, і зняв тварину з дерева.

119550942_331054141469900_5988358569328109616_n

реклама

Коментарі  

 
+6 #15 Яків Миколайович 18.09.2020 13:10
Цитую Какие же люди:
Зачем высщое образование, чтоб котов с деревьев снимать

Люмпенам не ясно, що рятувальнирки не тільки котів з дерев знімають, і не тільки пожежі гасять? Основну їх роботу взагалі стороннім особам не видно - це ПРОФІЛАКТИКА надзвичайних ситуацій та нещасних випадків. І отут - потрібні таки спеціальні знання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 Какие же люди 18.09.2020 11:26
Зачем высщое образование, чтоб котов с деревьев снимать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Фалінська 17.09.2020 13:11
Ох і трудяжки прапцюють у СВПЧ 1...котоспасателі із вищою осваітою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Не сэлфи с котом 17.09.2020 12:46
Пожарник справа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 SMS 17.09.2020 12:26
Цитую Ніка:
А от весною, коли я не змогла зняти котейку з дерева (теж на Митниці) і змушена була визивати МЧС,а вони відмовлялися їхати,мені прийшлось йти на хитрість шоб вони приїхали.А коли приїхали і зрозуміли що і до чого, то я стільки всього вислухала!!! Котейку вони так і не зняли, а просто розвернулись і уїхали



А зачем его снимать? Только людей от работы отвлекают маразматические старушки. Проголодается, слезет сам.

Комент про трупик кота на дереве дико плюсую!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Неееааа 17.09.2020 11:34
А не повноі середньоі або середньоі олсвіти не достатньо щоб знімати котів із дерев ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #9 БАБА ВАЛЯ 17.09.2020 10:37
Що дійсно треба вчитися пять років і отримати вищу освіту,щоб потім котів із дерев знімати ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Перехожий 17.09.2020 01:07
Хтось у житті бачив мертвого кота на дереві?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Solid/ 17.09.2020 01:02
Молодці.
Кожна Жива душа (а не тільки Чорна) - Варта.
Й Значима.
..... Вбивць тварин "мисливців" - нахт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 ЗЮ 16.09.2020 20:46
Ось нема чим зайнятись... А тут кіт!!!! Фото. Слава