реклама Делікат

Віце-спікер Микола Томенко заявив, що «черкаська влада вирішила заборонити діяльність опозиції на території області». Саме так, на його думку, можна тлумачити останні дії черкаської влади відносно опозиційних партій, повідомляє прес-служба політика.

Микола Томенко нагадав, що нещодавно у Черкасах влада дала вказівку із застосуванням сили розігнати наметове містечко захисників мови. Унаслідок цього були жорстко побиті депутати місцевих рад від опозиції, які на мирному зібранні захищали мову та національні інтереси держави. Політик зауважив, що в результаті, влада підтвердила ці свої дії, заявивши, що все це сталося тому, що мітингувальники не виконують розпорядження обласної адміністрації.

Микола Володимирович повідомив, що звернувся з цього питання до Генерального прокурора. Водночас, він додав, що «очевидно, правоохоронні органи не поспішають притягувати до відповідальності винних, бо ця безкарність породжує нові злочинні дії».

Сьогодні УБОЗ (за постановою прокурора міста Черкас) заблокував приміщення штабу об’єднаної опозиції, де також знаходиться офіс обласної організації партії «Фронт змін» та громадська приймальня народного депутата Романа Ткача, і здійснює обшук. Ці дії ми тлумачимо, як спробу повністю ліквідувати на території Черкаської області опозицію, – наголосив політик.

Микола Томенко висловив сподівання, що народні депутати, які зараз перебувають на Черкащині, переконають правоохоронні органи виконувати чинне законодавство, а не вказівки місцевої влади. Політик вважає правильним, що об’єднана опозиція прийняла рішення розгортати акції в регіонах, бо «місцеві чиновники починають «зачищувати» опозиційні структури саме на місцях».

реклама

Коментарі  

 
+5 #25 Фелікс 15.07.2012 18:10
КОЛЯ!
ТИ Ж ДОПОМАГАВ ВСІ РОКИ БРОДСЬКОМУ ТА ОДАРИЧУ!
ОТ І ВИГРІБАЙ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Сергій Нестеренко 15.07.2012 10:58
Цитую Виталий Бойко:
Цитую Валентина:
С "бригадой" Медведчука очень удобно было "любить" Украину... :lol:

Мне тоже не все нравится в Чуприне, слишком он смел и самоуверенный.И то,что Тулуба один на один вызывал это лишнее. Однако после вашего Валентина ... коментаря буду голосовать за него.Жаль что они Ющенко не сумели отправить в отставку.

Казав Віталій Кличко в Черкасах на площі,що найгірший з бувших Президентів то є Ющенко. Чуприна проти того безладу дійсно виступав.Знаю,що і слова до пісні "А мій милий,чорнобрив ий в Президенти хоче" написав. Зараз побережжя в Коробівці від захватчиків звільняє.Я буду за нього та партію "УДАР" тільки нехай Чорнобаївські прибережні села спасають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 15.07.2012 09:21
Цитую Друган атомки:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Зі мною, шановні коментарі,ви швидше за все не знайомі,тому й берете в лапки деякі слова.

Це правда. Хто Чуприну знає, той словосполучення "не тоне" у лапки не бере. :-x

Если у человека нету аргументов,он начинает хамить.Хамит,нервничае т значит теряет силы.Потерявший силу становится легкой добычей.Философия жизни,от нее никуда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Валентин 15.07.2012 09:08
Цитую О.ЧУПРИНА:
Рефери, "ню-ню",мда и иным "атомным друганам" скажу:"Молодцы ОРЛЫ,но летать надо научиться. Ибо те ОРЛЫ,которые не летают,занимают ся тем что горы обс...ают". Уверен что никогда не наберетесь смелости сказать кто вы есть,тем более выйти на открытую очную дискуссию.Что делать, отдыхать или работать, не СЛАБАКАМ ТРУСЛИВЫМ мне указывать.Вот так!

Удивляюсь тупости этих ребят и не понимаю Валентину. Чуприна разводит вас как лохов и разбрасывает как слепых котят.Ему выгодно постоянно присуствовать в коментариях,так он подогревается интерес к себе.Посмотрите везде на форуме он. Таким образом вы не помагаете ни партии регионов,ни Олейнику,а кое-кто из вас знаю точно его люди.Не делайте медвежих услуг своим работодателям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 О.ЧУПРИНА 14.07.2012 22:21
Рефери, "ню-ню",мда и иным "атомным друганам" скажу:"Молодцы ОРЛЫ,но летать надо научиться. Ибо те ОРЛЫ,которые не летают,занимают ся тем что горы обс...ают". Уверен что никогда не наберетесь смелости сказать кто вы есть,тем более выйти на открытую очную дискуссию.Что делать, отдыхать или работать, не СЛАБАКАМ ТРУСЛИВЫМ мне указывать.Вот так!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Джеймс Фенимор 14.07.2012 22:08
Чупрына, а слабо написать книгу "Последний из эсдекан"? Я уже не надеялся встретить в Черкассах реально гордящегося от того, что он Медведчуку служил. Думал, проще в Черкассах чупакабру увидеть, чем тех, кто гордится эдековским "разводом кроликов" в городе от Нестора Шуфрича. Таких должны в краеведческий музей без очереди принимать - и то не в запАсники, а в самую что ни на есть центровую экспозицию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Знаю 14.07.2012 22:02
Цитую О.ЧУПРИНА:
.Я дійсно в силу своїх можливостей разом з "Опозиційним блоком НЕ ТАК" боровся з безладом влаштованим командою Президента Ющенка.Те,що особисто знайомий з Віктором Медведчуком не скриваю і цим пишаюсь.

"Прочерк", знайдіть фото тих часів і зрівняйте почерк, яким тоді всі тини по Черкасах обгидили написами "НеТак!" Порівняйте їх з фото тину на набережній, обписаного цьогоріч "громадським рухом" імені Чуприни. Зробіть висновки - і перестаньте піарить цього******, який відстав від цирку Медведчука-Шуфрича!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Фракція - без Сина-2 14.07.2012 20:40
Цитую Марія:
Ті ж слова, що про Кобзаря писав СИН-2, а тепер про нього пишуть та ж його словами. Та вже не дрібніть заслуги та називайте Кобзар № 2.

Синочок, далеко тобі до Томенка. А він заслуговує на шану і повагу людей. А ти сиди і не муркай.
Да, в опозиційному штабі одні пенсіонерки, молоді рот закривають, а як на страйк так молодь підставляють. Великі сини не голосували проти МОЛОДИХ партій, проти молоді. Побачимо списки кандидатів БЮТ і молодь сама зрозуміє, хто в опозиції, а хто грає роль опозиції.УДАРимо по пристосуванцям-опозиціонерам-пенсіонерам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 мда 14.07.2012 17:10
Цитую Валентина:
Цитую Семен:
Опа, Олександр Чуприна "випірнув": http://www.remarka.net.ua/newsline/537-udar-opryljudnyv-spysky-je-znajomi-prizvyshcha.html

Да не потопляемый это человек. Выныривает он всегда вовремя. Еще раньше он вынырнул вот здесь: http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2006/W6P401?pt001f01=600&lit=215¤t_row=181
Чуприна Олександр Олександрович "Опозиційний блок НЕ ТАК!", №442
1953 року народження, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), освіта вища, директор дочірнього підприємства "Енергоальянс-Черкаси", проживає в місті Черкасах.
И еще можна "понавыныривать" про очень д"емократичного и суперправильног о" Олександра.


Оооооооо. Попав дядько. Мої тобі усі мінуси. Й однаково мені, проти кого ти там, як дон Кіхот, боровся. В топку! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Друган атомки 14.07.2012 15:33
Цитую О.ЧУПРИНА: