Схоже проект Міжнародний аеропорт "Черкаси" остаточно перетворюється лише на історію з безкінечного відмивання бюджетних коштів. Про це пише в «Фейсбуці» депутат Черкаської обласної ради, колишній народний депутат Олег Петренко.

61ccfb9bfb889d9aad304a2d3844d900

Він зазначив, що наказом Украероруху ліквідовано диспетчерську службу. Авіадиспетчери звільнені, а обладнання демонтується та вивозиться. Без диспетчерської служби аеропорт перетворюється на просто гектари території з якимись приміщеннями. Можливість вже в цьому році сертифікувати аеропорт хоча б під малу авіацію і залишити шанси для подальшого розвитку схоже втрачена. А Черкащина втрачає шанс на якісно новий рівень розвитку інфраструктурно-логістичного напрямку, - зауважує депутат.

Читайте також інтерв’ю з директором КП «Аеропорт «Черкаси Черкаської обласної ради» Іваном Далібожаком про необхідність запуску малої авіації в аеропорту, що могло б підтягти за собою все інше та дати поштовх розвитку аеропорту.

Як відомо, в липні 2019 року президент Зеленський прилітав в Черкаси дивитися ремонт аеропорту. Присутні із Президентом України посадовці зауважували, що приїзд Зеленського сюди - сигнал для інвесторів.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Степанич 17.03.2021 12:35
Найбідніша країна Європи.
Пенсії, зарплати - жебрацькі.
Йде вимирання й міграція населення.
Інфраструктура зношена.
Аеропорт - це справді найактуальніше питання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Василь 17.03.2021 10:17
Жах....
А обіцянки губернатора...
хоча зараз все дозаолено- вкрали боюджетні кошти на злітно-посадковій смузі, а відпідальності нуль!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Перехожий 17.03.2021 00:10
2022021 Завершити ремонтні роботи в черкаському аеропорту треба до квітня, – Скічко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Антон 16.03.2021 23:05
Підприємство комунальне, отже якщо таке відбувається,зн ачить комусь вигідно. До прикладу- КП "Черкасиелектрот ранс" яке тримають в зубожілому стані в той час як на його маршрутах багатіють приватники. Тож і тут варто лише копнути... але не місцевим служакам, вони вже отримали свої земельні наділи для демотивації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Dmitriy 16.03.2021 22:16
даешь новый бизнесс-центр!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Серж 16.03.2021 21:53
А мера взагалі не чути і не видно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Василь 16.03.2021 21:12
Колись за все прийдеться відповідати...
Жаль, що з летовище чекає така доля...
Діючий гебернатор має шанс виправити становище. Але якщо захоче...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Кріт 16.03.2021 20:33
Треба зразу космодром будувати для міжгалактичних подорожей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Олександр 16.03.2021 16:55
Цитую Зінченко:
цікаво зараз почитати коментарі того дня липня місяця 2019року.................
А чого саме цього дня? Давайте подивимось, що на тему аеропорту говорили усі Черкаські губернатори, мери та їх заступники ))) Гарна казочка вийде )) Яке професійне невігластво- як можна не розібратися в економічній доцільності або навпаки недоцільності існування аеропорту в м.Черкаси за стільки років
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 украинец 16.03.2021 15:24
Два раза за последние 10 лет перекрывали всё лётное поле закопали десятки миллионов а теперь всё не интересно.Твари а пенсики по помойкам лазят а военные отставники не могут годами по судам присуженные перерасчёты пенсий получить а "славних прадідів великих правнуки погані" налог коммунальный всё платят брехунский иорданским правителям страны шоб те по швейцариям детишкам домишки покупали да на исторической родине нежились над индейцами аборигенами украинскими посмеиваясь.Слава УкраЇні!