Дата переходу на звичайну форму навчання буде встановлюватись окремо, коли епідеміологічні показники будуть дозволяти це зробити.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні місцевої комісії ТЕБ та НС.

171151143_3779657708756344_1727836349888183713_n

Так, вдома навчатися продовжують учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, позашкільної, початкової мистецької освіти міста. Натомість, 1-4 класи та вихованці дошкільних навчальних закладів продовжують навчання у звичайній формі.

Нагадаємо, що поки Черкаси перебувають в помаранчевій карантинній зоні. Відповідно в закладах загальної середньої та дошкільної освіти забороняється проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більше ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів

Про це інформує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #6 Не скічко 09.04.2021 20:54
Цитую Саме той:
1-4 класи закриють, якщо понад 1000 чоловік буле помирати від хвороби в день в місті!!! І то - секретар з головою вже поділили все зароблене на харчуванні дошкільних і шкільних закладів, а тут доклауни якісь?! Ви що, вони за діток так хвилюються і за батьків, щоб ті працювали!! А побори в школах що, скасувати?! А випускні з молодших класів та садочків з феєрверками, ресторанами та подарунками для вчителів?! Це такий пласт «бізнесу» прийдеться прикрити!!!

В області взагалі школи працюють при такій ситуації, це нормально? Не думаю. Наші керівники герої Достоєвського
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Наталка полтавка 09.04.2021 20:50
А В області учнів на дистанційку не переводять , чому? Чим діти з переферії гірші? Вибачте, але це ДЕБІЛІЗМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 007 09.04.2021 19:32
Цитую Дыстанцийне безделие:
А учителя и дальше зарплату в карман себе будут ложить

Ніхто не заважає і вам стати магнатом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Скептик 09.04.2021 19:31
Якийсь воборковий підхід! Якщо навчаються початківці,чому не можна проводити в музичних школах індивідуальні уроки!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Саме той 09.04.2021 19:27
1-4 класи закриють, якщо понад 1000 чоловік буле помирати від хвороби в день в місті!!! І то - секретар з головою вже поділили все зароблене на харчуванні дошкільних і шкільних закладів, а тут доклауни якісь?! Ви що, вони за діток так хвилюються і за батьків, щоб ті працювали!! А побори в школах що, скасувати?! А випускні з молодших класів та садочків з феєрверками, ресторанами та подарунками для вчителів?! Це такий пласт «бізнесу» прийдеться прикрити!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #1 Дыстанцийне безделие 09.04.2021 17:36
А учителя и дальше зарплату в карман себе будут ложить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100