реклама

реклама

Народного депутата від «Батьківщини» Ігоря Єреська визнано таким, що відповідає чотирьом із шести критеріїв оцінки Руху «Чесно».

Як ідеться в результатах моніторингу на сайті організації, у його діяльності не знайшли причетності до порушень прав і свобод людини, він не змінював свою політичну позицію, не причетний до корупційних дій. Щодо такого критерію, як прозорість задекларованих доходів та майна і їхньої відповідності способу життя, то на звернення Руху Єресько не відповів у встановлений законом строк, але після публічного звернення до нардепів 13 липня він опублікував копію своєї декларації на офіційному сайті БЮТ.

Натомість «Чесно» «впіймав» Єреська на тому, що під час його відсутності на двох пленарних засіданнях – 14 березня і 10 квітня – його картка використовувалася для голосування. Тож цьому критерію він не відповідає. Також із 82 засідань Верховної Ради він був присутній на 52 (63%), а щодо його участі в Комітеті з економічної політики інформацію надано не було. Тому, зважаючи на відвідання менш, як 75% засідань, Єреська визнали таким, що не відповідає критерію.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 ирина 30.07.2012 15:28
а Вы спросите у этого( при памяти и совести),что он сделал( не для себя,а для людей),будучи депутатом. спросите у жильцов,где он живет( помог ли чем...?) правильно пишут: ни рыба,ни...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Рыба и мясо! 27.07.2012 01:56
#1 Тарас 26.07.2012 19:56
Окрім партійного бренду, у кандидатами від КОДла рильце в пушку : Бондаренко - з підробленим дипломом; Булатецький - при "злочинному режимі" збудував на крад..і у селян гроші 3-х поверхову хату з басейном; Даценко - приймав участь у травлі Чорновола, після загибелі Вячеслава Максимовича в 1998 році очолив штаб Кучми по Монастирищенськ ому району, Гресь на посаді голови облради спалив бензину більше, ніж вся область за 5 років . Сінгаєвський - за межі Києва не виїздив і не збирається.. Голосувати за таке КОДЛО - визнати себе не сповна розуму .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Зверев 26.07.2012 15:18
Мущина на фото одет безвкусно и дефектом сшитую футболку. Посмотрите какие затяжки. Неужели он и тем более его супруга этого не видела А стрижка?? Прическа??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Ужасть 26.07.2012 12:56
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
а щодо його участі в Комітеті з економічної політики інформацію надано не було.
------
Ну Комитет...это ведь не медлаборатория... О таких людях говорят: не рыба, ни мясо :-x
Але ж, слава Богу, не "бивший афіцер" таки!

Неужели...коллегу абидимши...неужели Ересько тоже...физик :sigh: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Оксана Колісник 25.07.2012 20:25
Цитую Ужасть:
а щодо його участі в Комітеті з економічної політики інформацію надано не було.
------
Ну Комитет...это ведь не медлаборатория... О таких людях говорят: не рыба, ни мясо :-x
Але ж, слава Богу, не "бивший афіцер" таки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Один воїн! 25.07.2012 19:22
Єресько єдиний хто зміг повести за собою людей, толерантна та образована людина.Він дійсний лідер у якого слова не розходяться з ділом. Але ж його свої заклювали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 Ужасть 25.07.2012 18:05
а щодо його участі в Комітеті з економічної політики інформацію надано не було.
------
Ну Комитет...это ведь не медлаборатория... А то бы он надал..бы туда. Правда помниться его вспышка активности... как раз совпала с вспышкой активности на солнце и вылившаяся в громогласном анонсировании Закона Украины по уборке мусора у бордюрных камней г.Черкассы. Правда народ Украины Закон так и не увидел...весь пар в свисток вышел :sigh:
А итоги говорят о том... Добросовестно протирал штаны, исправно получал зарплату. О таких людях говорят: не рыба, ни мясо :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Vahhh 25.07.2012 16:27
Один при пам"яті та совісті ;-)