Із проданого з аукціону готелю «Черкаси» виселяють Тетяну Чеську разом з двома неповнолітніми онуками, де вони прожили 14 років. Іншого дому в них нема. Жінка вимагає, щоб міська рада надала їй житло, оскільки це, за її словами, передбачено в законі. Щоб врешті вирішити це питання, учора в міськвиконкомі відбулося засідання житлової комісії на чолі із заступником міського голови Черкас Людмилою Зарічною.

 

Тетяна Чеська приїхала до Черкас разом із дочкою з Кузнєцова Вінницької області. Тоді їм надали житло по вулиці Вернигори, 21. Однак у 1998 році за рішенням суду їх виселили для того, щоб зробити в приміщенні капітальний ремонт. Обіцяли, що житло повернуть, однак згодом туди поселили інших мешканців. Увесь цей час Тетяна з родиною за сприяння керівництва міста жила в готелі «Черкаси».

Комісія переконана, що родина в змозі самостійно орендувати житло, адже внучка їздить в школу-інтернат № 14, що в районі «Д», на таксі, а онук навчається в приватній школі, де вартість навчання – 750 гривень на місяць. Крім того, донька Тетяни Чеської працює в Москві.

Те, що сім’я не бідна, підтверджує і адміністратор готелю «Черкаси» Валентина Шепель, зазначаючи, що у дітей багато дорогих іграшок.

Ставати в чергу на житло Тетяна Чеська відмовляється. До запропонованих комісією гуртожитків в’їжджати теж не хоче. Як повідомляють чиновники, жінка бачить єдиний вихід із ситуації – надати їй двокімнатну квартиру, тому що вона виховує різностатевих дітей.

– У гуртожитку на Ярославській живуть цигани, наркомани та п’яниці! – заявляє Тетяна Чеська.

Проте, незважаючи на відмови пані Тетяни, члени комісії таки винесли рішення з пропозицією Тетяні Степанівні стати на чергу. Якщо жінка все ж погодиться, готові дати їй в оренду житло на рік. Проте Тетяні Чеській таке рішення не подобається і вона збирається його оскаржувати в суді.

Про те, як триває процес виселення громадських організацій, установ, а також поселенців готелю читайте згодом на «Прочерку».

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Оксана Колісник 03.08.2012 10:46
Цитую А мене жаба давить:
Цитую Оксана Колісник:
Може б прокуратура щось сказала? Наскільки законно...

Цитую Крук:
Нормально вийшло.
Забрали в людини житло, а потім створюють комісію, яка збирає підписи, що сім'я не бідна,

Да як ви не розумієте, що кімната в гуртожитку з самого початку надана їй була незаконно. Тобто для людей на виробництві для яких будувався цей гуртожиток місць нема, а для приїзджих зайд ні дня не працювавших є.
Чи маєте Ви достатньо підстав для такого твердження? Чи Вашим аргументом є тільки те, що вона "заїжджа зайда"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 А мене жаба давить 03.08.2012 10:22
Цитую Оксана Колісник:
Може б прокуратура щось сказала? Наскільки законно, виселити узв'язку з капітальним ремонтом, а потім не надати житло, мотивуючи доходами родини та ще й документально, скоріш за все, не підтвердженими? Чи тут щось просто недоговорюється в цій історії?

Цитую Крук:
Нормально вийшло.
Забрали в людини житло, а потім створюють комісію, яка збирає підписи, що сім'я не бідна,

Да як ви не розумієте, що кімната в гуртожитку з самого початку надана їй була незаконно. Тобто для людей на виробництві для яких будувався цей гуртожиток місць нема, а для приїзджих зайд ні дня не працювавших є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Оксана Колісник 03.08.2012 09:42
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:

Аха, спитайте... 8)
Зверніть увагу, про Одарича не я, а Ви ото таке говорите. Як він на таке від свого штатного (чи нештатного) "адвоката" подивиться? А питання забезпечення житлом цієї родини залишається. І вирішувати його чинній міській владі. Інакше - наф.... вона нам така, якщо увесь час на "папєрєднікав" посилатиметься?

Да, Ваші попєредніки... а фізик за фахом та журналіст з американською візою...усе ностальгує за ними :lol: :lol: :lol:
То Ви вважаєте, що, якщо "папєрєдніки" щось там наробили, то теперішнім можна взагалі "відв'язатися"? Тіпа, якщо хтось колись вкрав, той і всі мають красти - так по-Вашому (і Ваших "підзахисних")? То що, вся проблема в тому, щоби взяти участь в дерибані? І весь Ваш пафос - то тільки виправдання актуальних крадіїв та актуального крадійства? Ви його учасник? Так?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Жаба давить 03.08.2012 01:43
1. На якій підставі було надане житло по вул. Вернигори 21(не всі люди на виробництві койко-місце змогли там отримати, а вони ні де не працюючі отримують ЦІЛУ КІМНАТУ)
2. Потім їх переселяють в ГОТЕЛЬ(схоже на покращення життя вже сьогодні). Так вони бідні жалкуюють що у них відібрали кімнату в гуртожитку що і зараз відмовляються від кімнати
3. Їм зараз пропонують цілу кімнату в гуртожитку, або найману кватртиру за смішною ціною(багато людей ви знаєте яким пропонується кімнати в гуртожитку, та дешеві наймані квартири?)
4. Жінка приїхала в Черкаси без онуків. Тепер з'явилися два онуки. Питання де проживають батьки дітей? Чи це можливо це гарний хід, підселити дітей в готель щоб бабцю не змогли викинути?
5. Як так виходить що приїжджі люди, які ні де не працюють отримують перевагу перед корінними Черкащанами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Ужасть 27.07.2012 14:45
Цитую Бу-га-га:
Доходи родини треба документально доказати, а так якась бабка Бз...........ха сказала бабці Прісьці, а та в свою чергу переказала Парасці... Це ж сміх, що депутати ніяк не заспокоються що хтось їздить на таксі і в них дома дорогі дитячі іграшки. Це абсурд, а чому вони не подивляться на себе і правді в очі, вони на яких каділаках добираються на роботу?...

А при чем доходы семьи и фактично "украденая" квартира?. Ющенко вон не бедный человек, имел свою дачу...а поимел еще и государственную 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Ужасть 27.07.2012 14:44
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:

Аха, спитайте...яу це ви любете робити, Одарича як же він па.....ка 14 років назад таке накоїв. 8)
Зверніть увагу, про Одарича не я, а Ви ото таке говорите. Як він на таке від свого штатного (чи нештатного) "адвоката" подивиться? А питання забезпечення житлом цієї родини залишається. І вирішувати його чинній міській владі. Інакше - наф.... вона нам така, якщо увесь час на "папєрєднікав" посилатиметься?

Да, Ваші попєредніки...то жінці з філармонії дулю підсунули, то цю сімю образно кажучи, "розвели", геніального Симоненка зліпили з будівельного гіпсу, розвалили та розпродали Черкаси та землі міста.... а фізик за фахом та журналіст з американською візою...усе ностальгує за ними :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Бу-га-га 27.07.2012 14:30
Доходи родини треба документально доказати, а так якась бабка Бз...........ха сказала бабці Прісьці, а та в свою чергу переказала Парасці... Це ж сміх, що депутати ніяк не заспокоються що хтось їздить на таксі і в них дома дорогі дитячі іграшки. Це абсурд, а чому вони не подивляться на себе і правді в очі, вони на яких каділаках добираються на роботу?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Оксана Колісник 27.07.2012 10:34
Цитую Ужасть:
Цитую Оксана Колісник:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Ужасть 27.07.2012 10:09
Цитую Оксана Колісник:
Може б прокуратура щось сказала? Наскільки законно, виселити узв'язку з капітальним ремонтом, а потім не надати житло, мотивуючи доходами родини та ще й документально, скоріш за все, не підтвердженими? Чи тут щось просто недоговорюється в цій історії?

Аха, спитайте...яу це ви любете робити, Одарича як же він па.....ка 14 років назад таке накоїв. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Оксана Колісник 27.07.2012 09:16
Може б прокуратура щось сказала? Наскільки законно, виселити узв'язку з капітальним ремонтом, а потім не надати житло, мотивуючи доходами родини та ще й документально, скоріш за все, не підтвердженими? Чи тут щось просто недоговорюється в цій історії?