реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян скоротив прийом громадян до півгодини на місяць тому, що 99% відвідувачів приходять по матеріальну допомогу, і лише 1% – із пропозиціями, проблемами й проханнями, пов’язаними з благоустроєм дворів, району або будинку.

199299387_4151660818203961_6347145718975321050_n


Крім того, депутатові не подобається, що виборці не знають його особисто і навіть плутають його ім’я. «Їм пофіг, їм головне – що ти депутат, і в тебе є гроші», – обурюється народний обранець.

Казарян2

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #15 Lilia 14.06.2021 10:24
И сколько он будет принимать теперь? В следующий раз обязательно за него проголосуем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #14 правда 14.06.2021 09:50
Як він може так говорити до виборців? Багата самовдоволена істота. Як же це гидко ,коли до влади приходять люди з такими низькими моральними цінностями
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 поп гафон 14.06.2021 09:49
Ну и наглая рожа
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #12 Степанич 13.06.2021 23:01
Дополнение к предыдущему посту.
"Мажор, которого армянские бизнесмены города протолкнули в депутаты"
Прочерк, так нормально?
Или у нас слово "армянские" уже запрещено?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #11 Степанич 13.06.2021 20:44
Цитую Однако:
... написал так, как будто это люди приходят просить деньги лично у него. На самом деле это деньги из городского фонда (бюджета) и это часть работы депутата распределять эти средства. Когда избирался надо было думать.
Мажор, которого ... города пропихнул в депутаты.
Тут думать не надо. Тут надо правильно голосовать по земельным и имущественным вопросам.
Плюс проталкивать нужные проекты решений.
Тут нет места для избирателей.
Нарек, троллейбус по Гагарина уже запускаешь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #10 Однако 13.06.2021 10:40
... написал так как будто это люди приходят просить деньги лично у него. На самом деле это деньги из городского фонда(бюджета) и это часть работы депутата распределять эти средства. Когда избирался надо было думать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #9 Данінг Крюгер 13.06.2021 09:29
Мажор-інфант навіть не зрозумім, що зморозив. Гроші розуму не замінять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 Степанич 13.06.2021 09:16
Цитую Дмитро:
У міській раді 20 мільйонерів, в тому числі Казарян. Живуть ... у паралельному світі. Навіщо ми обираєм таких "черкащан"?
По-перше, виборче законодавство. Порядним людям треба йти на поклон до партій.
По-друге, люди думають, якщо багата людина, то красти не буде.
По-третє, багато людей розучилися думати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Христиано-штундисты 13.06.2021 09:16
Миської рады молятся за наставление ... на Светлый Путь Спасения Кошелька.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Аза Ян 13.06.2021 09:12
Забыл ещё дописать - ...!!!