реклама Делікат

Сьогодні на прес-конференції Об’єднаної опозиції віце-спікер Микола Томенко представив черкаським журналістам кандидатів, які балотуватимуться від опозиції по одномандатних округах на Черкащині. Нагадаємо, що це Микола Булатецький (округ 194), Володимир Гресь (195), Олександр Сінгаєвський (196), Леонід Даценко(197), Сергій Рудик (198), Анатолій Бондаренко (199) та Максим Поляков (200).

– Це наша сімка, склалося добре, бо раніше в нас шістка була, що не дуже добре з християнських традицій. А тепер влада, розуміючи, що Черкащина стала центром опозиційного руху, сформувала 7 округів, і ми радіємо з того, що і цифра хороша, і більше депутатів буде від опозиції, – сказав Томенко.


За словами Миколи Томенка, у четвер ЦВК вже має офіційно зареєструвати кандидатів. Проблем у їх діяльності на Черкащині Томенко не бачить. Але каже: є дві перестороги. Одна з них – що досі влада не може визначитися, хто ж представлятиме її на черкаських округах.

– Унікальна ситуація. Я в політиці давно, аналізував усі виборчі кампанії України. Я не знаю жодної виборчої кампанії, де за тиждень після з’їзду влада боялася б назвати кандидатів. Офіційно не названий жоден. Опосередковано через журналістів названо троє. Наскільки можна вірити, то опонентом Даценка є Віктор Корж, Сергія Рудика – Ігор Савченко, Максима Полякова – Антон Яценко, – коментує Микола Томенко.

Друга ж пересторога полягає в тому, що не завжди офіційні опоненти від Партії регіонів будуть реальними опонентами від влади.

– Всі розуміють, що під брендом Партії регіонів  не проти ночі по селах ходити. Тому крайніх по деяких округах  будуть шукати від Партії регіонів, а реально будуть підтримувати самовисуванців, які нібито чесні й порядні. Нам доведеться вести виборчу кампанію так, щоб розказувати людям, що є офіційний опонент і є реальний опонент… – каже віце-спікер.

реклама

Коментарі  

 
-1 #24 Крук 07.08.2012 16:09
Цитую Олег Черненко:
почитав, словил себя на мысли, что этот поток сознания очень похож на спичи штатных подпевал поздних Герман,Янукович а,Ющенко....

Ух!!!!
Дивно, як це "штатний подпевала" хоче звести у "взаємодію" Булатецького і Олійника (представника ПР, доречі).
Маєте якісь претензії по-суті, чи іншу думку щодо написаного мною - напишіть, а не кидайтеся ярликами, про "штатних подпевал", зрадників і, як там було модно в 2004 - "не справжніх українців".
ніколи ми не виберемося з болота, якщо діяти по принципу: - Хто не з нами - той х**овий! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Владимир 07.08.2012 11:49
Зачем Реионам афишировать своих кандидатов?Не их стиль работы по-честному и открыто. Они ж не смогут тогда провести "темных лошадок", которые заплатили за место на округе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 Крук 07.08.2012 10:49
Дійсно справи погані, за пів-дня (станом на 12.00) в опозиціонері на 7 висунутих кандидатів знайшлося всього 4 ір-адреси, щоб мінусанути :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Олег Черненко 07.08.2012 10:02
Цитую Крук:
Булатецький - тут моє відношення двояке: заворожує своєю принциповісю, містяни його знають, особистий рівень підтримки + загальний опозиційний ретинг + електоральна слабкість опонентів, наводять на думк, що основним суперником Миколи Івановича буде Любов :lol: (звичайно Майборода)...

почитав, словил себя на мысли, что этот поток сознания очень похож на спичи штатных подпевал поздних Герман,Янукович а,Ющенко....
всё-таки, агония и последний акт драмы кремлевского "политикума" обещает быть захватывающим.последние вздохи умирающего лебедя)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Правда 07.08.2012 08:29
Цитую Марія:
Цитую Геть партизанів:
А чому ніхто нічого не каже про дружбана Миколи "місцевого партизана"-кумця Греся, який "мужньо" відсидів до виборів у землянці в Чорнобаї в себе на огороді, а тепер захотів у Верховну Раду. Я думаю такому "опозіціонеру" люди вже давно дали оцінку

ГРЕСЬ ПРОЙДЕ І БУДЕ ДЕПУТАТОМ.

Конечно,пройдет .Кроме оппозиции больш не за кого голосовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 Крук 07.08.2012 07:11
Булатецький - тут моє відношення двояке: заворожує своєю принциповісю, містяни його знають, особистий рівень підтримки + загальний опозиційний ретинг + електоральна слабкість опонентів, наводять на думк, що основним суперником Миколи Івановича буде Любов :lol: (звичайно Майборода).
Хоча, по-правді сказати, за весь немалий час опозиційної діяльності даного кандидата, мені важко пригадати якісь позиивні продуктивні моменти. В основному це протести та диструкція. - Знову, по-правді, це у закостенілих вітчизняних політичних моментах навіть весело і вносить здорову долю цікавості до політичного процесу. У новому парламенті хотілося б побачити "взаємодію" (на благо українського народу, конечно :lol: ) між Булатецьким та Олійником. :lol:

У тих, хто спромігся доситати мій ранішній потік свідомості до кінця, прошу вибачення за много букоффф, але без цього ніяк :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #18 Крук 07.08.2012 07:05
Даценко - мабуть, єдиний у списку претендентів, що систематично заявлям про свою опозиційність, по-правді сказати він при будь-якій владі в опозиції. Тепер опозиціонери його просто кинули, давши "лівий" округ.
Бондаренко - ще з років президенства Ющенка тягне за собою цілий шлейф звинувачень у розкраданні коштів, підробці диплому і т.д. - чому висунули саме людину, до якої можуть виникати питання у правоохоронців7 - Скоріще, щоб по виникненню цих питань мати приводи говорити про тиск на опозиційних кандидатів.
Поляков - за свідченнями його земляків-уманчан, за останні пару років успів змінити декілька партій, та попрацювати заступником мера (з посади пішов за 2 місяці до початку виборчого процесу, що це, як не чистий розрахунок), на критиці якого і будує свою виборчу платформу. на Монастирищені в Христинівці та Уманському районі - впізнаваність нульова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Крук 07.08.2012 06:59
Цитую Тарас:
Регіональну банду геть!!!

А що крім лозунгів, проведення конференцій та самопрезентацій , ну і, звичайно, щирої надії, що люди просто проголосують за опозиційного кандидата бо влада дістала ще здатні продукувати дані "опозиціонери"?
Гресь - 3 роки сидів у підпіллі, а під вибори згадав, що він опозиційний політик.
Сінгаєвський - чистий парашутист без впізнаваності на окрузі, тим більше, що банківський бізнес вже робить його потенційною "тушкою" у майбутньому парламенті.
Рудик - попрацював у "молоді команді" Льоні Космоса, коли це стало невигідним - вирішив, що внього щира тяга до становлення титульної нації в Україні, для цього приїхав на Черкащину та зіштурхнув із головування керівництво обласної та міської ВО "Свобода". Впізнаваність на окрузі нульова, як і шанси на перемогу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Зовсім недавно? 06.08.2012 21:06
Цитую Ольга Викторовна:
[quote name="Гоп - стоп"]/quote]
Рег (Фронт Змін) боты повылазили.Тявкали тут за 30 сребреников.

Політрада партії «Фронт Змін» одностайно підтримала позицію лідера партії Арсенія Яценюка про непідтримку в другому турі виборів Президента України жодного з кандидатів і закликала виборців, які віддали свої голоси за Арсенія Яценюка, проголосувати у другому турі проти всіх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Марія 06.08.2012 18:48
Цитую Геть партизанів:
А чому ніхто нічого не каже про дружбана Миколи "місцевого партизана"-кумця Греся, який "мужньо" відсидів до виборів у землянці в Чорнобаї в себе на огороді, а тепер захотів у Верховну Раду. Я думаю такому "опозіціонеру" люди вже давно дали оцінку

ГРЕСЬ ПРОЙДЕ І БУДЕ ДЕПУТАТОМ.