реклама
Будівельна компанія надія

Конкурсна комісія обрала переможницею конкурсного відбору претендентів на обіймання посади директора готельного комплексу «Дніпро» депутатку обласної ради від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Людмилу Сущенко з терміном укладання контракту на 1 рік. Остаточне рішення буде прийнято на сесії обласної ради.

DSC_0180

 

Про це повідомляють у виконавчому апараті Черкаської обласної ради.

Загалом відбір відбувався серед трьох учасників:

- депутатки обласної ради Людмили Сущенко, яка є виконавчим директором ТОВ «ЛИГО-СЕРВИС» та була спеціалістом по маркетингу відділу клієнтської політики у Черкаському регіональному управлінні Філії ВАТ КБ «Надра»;

DSC_0168 - виконувача обов’язків директора готельного комплексу «Дніпро» Володимира Орленка, який до призначення працював слідчим прокуратури Черкаського району та Черкаської області, суддею (став відомим, коли у 2014 році ухвалив ув’язнити до суду юного майданівця, президентського стипендіата Владислава Компанійця, – ред.), а згодом і головою Соснівського районного суду, пізніше отримав право на адвокатську діяльність;

DSC_0197 - Олександра Московченка, що працював заступником начальника Золотоніського відділу поліції ГУНП, начальником управління логістики та матеріально-технічного забезпечення ГУНП, очолював Чигиринський РВ УМВС України в Черкаській області, був начальником відділу боротьби зі злочинами в базових галузях економіки управління ДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області, оперуповноваженим з протидії злочинам у сферах економіки служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Черкаській області.

Конкурсна комісія під керівництвом заступника голови обласної ради Сергія Лісового розглянула заяви претендентів та надіслані документи й визнала їх такими, що відповідають визначеним вимогам, тож усіх претендентів допустили до участі у відборі. Далі члени комісії заслухали й обговорили плани розвитку закладу, які представили учасники.

DSC_0163

Так, Володимир Орленко спочатку представив результати роботи, як в.о. директора комунального підприємства, потім презентував власне бачення пріоритетів розвитку готельного комплексу. На його думку необхідно оновити номерний фонд, запровадити принципи енергоефективності, реконструювати систему опалення, створити на базі готелю центр підготовки фахівців готельного бізнесу та ресторанної справи тощо.

Людмила Сущенко у своєму перспективному плані зробила акцент на промоції підприємства в інтернеті задля збільшення завантаженості та росту доходів. Зокрема, вона вважає за необхідне розробити брендбук, сформувати клієнтську базу, активно комунікувати з гостями в соцмережах, створити спеціальний мобільний додаток для зручності користуванням готелем, розробити власний календар подій і розвивати туристичний напрям, покращити сервіс для сімейного відпочинку, зокрема для дітей. Щодо залучення інвестицій – підготувати ТЕО встановлення сонячної електростанції на даху готелю.

Олександр Московченко також акцентував увагу на активному впровадженні маркетингових технологій, щоб домогтися збільшення доходів і в перспективі були кошти для оновлення номерного фонду. Також на думку претендента вдалим рішенням для підприємства міг стати вступ до однієї з всеукраїнських мереж готелів. Олександр Московченко з-поміж іншого вважає за необхідне розглянути можливість функціонування казино у приміщенні готелю, аби залучити додаткові інвестиції.

Після виступів претендентів та обговорення перспективних планів відбулося голосування та оголошено його результати.

DSC_0188

реклама

Коментарі  

 
0 #13 123 13.07.2021 12:26
Нікого не хочу захищати, я її навіть не знаю. Але судити людину по зовнішності вважаю не правильним. Особливо, коли одягнута жінка доволі непогано: ніяких кричущих нарядів, чи екстравагантног о макіяжу. Айфон, та й Айфон... У дружини телефон такої марки - нічого поганого в цьому не бачу, хоч сам користуюся китайським брендом. Стосовно Донецька і Сімферополя, навіть не знаю, що і думать, чому ви на них наголошуєте? Надіюсь, ви не сепаратист? Ці два міста, я вважаю, УКРАЇНСЬКИМИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 правдоруб 13.07.2021 09:30
а то часом не рудуський скраечку за годівничку для опзж наголосував
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 иван 12.07.2021 14:43
никаких банковских ,ментовских ,адвокатских.на пенсию и сидите там тихо .уже наработали на свое благо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Біда 12.07.2021 14:11
Шла жестокая борьба - боролись три …
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Прогноз 12.07.2021 13:26
ОПЗЖ в черкаській області рулить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Іван 12.07.2021 12:41
Цитую Ремарка:
Цитую Іван:
Ахр..ть... Що голова комісії що конкурсанти... Дивлячись на це на думку спадає еміграці або революція.

Думаю, варто "Ахр..ть", коли призначають директорів шкіл і мед.установ. А тут готель - що він є що його немає.

Річ у тім, що така ситуація в усіх органах держуправління, бюджетній сфері, комунальних підприємствах. Лізуть повні невігласи, тільки б "парулить"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Степанич 12.07.2021 12:39
Людмила Сущенко - леопьордовий ремінець на штанях :o
Мабуть брендовий, з літерою "V"
Айхвон на руці, айхвон у сумці (горобець на думці)
Сисоєва номер два.
С сайта компании "Лиго Сервис":
"ООО «Лиго Сервис» имеет четыре сервисно-ремонтных центра, расположенных в городах Киеве, Черкассах, СИМФЕРОПОЛЕ и ДОНЕЦКЕ"
ОСЬ НАВІТЬ ЯК!
Фірма зареєстрована на її чоловіка - Сущенка Віктора Володимировича
Тобто вся біографія - це маркетолог в "Надра" та директор у фірмі чоловіка.
Ця накерує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Бувший 12.07.2021 12:13
Менти пенсіонери вирішили штурмувати готельно- ресторанний бізнес
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Дядько 12.07.2021 11:36
Цитую стабилизец:
сысоева. атака клонов.

До речі - а де зараз Сисоєва???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Ремарка 12.07.2021 11:26
Цитую Іван:
Ахр..ть... Що голова комісії що конкурсанти... Дивлячись на це на думку спадає еміграці або революція.

Думаю, варто "Ахр..ть", коли призначають директорів шкіл і мед.установ. А тут готель - що він є що його немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ