реклама
Sucurity Police

реклама

В.о. директора департаменту освіти і гуманітарної політики Богдан Бєлов прокоментував для «Прочерку» необережні висловлювання директорки міського Палацу молоді Олени Петрової. Нагадаємо, вона в коментарі у фейсбуці назвала батьків, котрі дають дітям екзотичні імена, «ублюдками» і «довбо*обами».

– Звісно, ситуація неприємна. Незважаючи на те, що фейсбук є майданчиком для висловлювань приватних, але, оскільки людина є керівником, то ми з нею вже проводимо певну роботу (назвемо її виховною). Відповідні висновки зробимо, в подальшому, я впевнений, таких коментарів не буде, – сказав Богдан Олександрович.

Тим часом, сама Олена Петрова свої вислови у фейсбуці підкоригувала, прибравши з них ненормативні вислови:

Безымянный

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Математик 16.07.2021 11:37
Цитую виховнюки:
В вашем Д*ПОртаменте работает большая половина, которые три слова без мата связать не может, явно ещё и дома при детях своих материтесь и ваши родители и бабки с дедами при вас матерились. Куда вам кого-то виховувати? Засуньтесь лучше и не позорьтесь :lol: :lol:

А " большАя половина" це відкриття)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 виховнюки 16.07.2021 09:50
В вашем Д*ПОртаменте работает большая половина, которые три слова без мата связать не может, явно ещё и дома при детях своих материтесь и ваши родители и бабки с дедами при вас матерились. Куда вам кого-то виховувати? Засуньтесь лучше и не позорьтесь :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 adda 15.07.2021 21:33
Смешно. :lol:

Имя "Елена" имеет греческое происхождение, но никак не славянское, тогда как "Квітослава", "Ладослав" и "Яромир" являются чисто славянскими именами.

Уровень образованности директора впечатляет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 3,14 15.07.2021 07:52
Кадрюги. Понабирали блотну братву і корабельних ...-сучасних шарікових ,а тепер дивуємось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Перехожий 15.07.2021 05:26
Нагадує анекдот про чоловіка, який дзвонив у пральню, а потрапив у Інститут культури.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Валерій 15.07.2021 02:03
Загалом звільняти її треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Сидоров. 14.07.2021 21:42
Слово не горобець. Те що написано, не вирубаєш і сокирою. Назвала людей довбо*обами та ушльопками , значить вона так вихована. Працювати з людьми вона не може.
Видать із зелених вона .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Правдоруб 14.07.2021 21:19
Чиновникам треба викладати культуру поведінки у фб, та і взагалі розповісти про етикет та норми спілкування перед тим як пускати до посад. Бо слуги непонятно де їх викопують, а потім проблем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 блазень 14.07.2021 20:50
Яка виховна робота??? Вже пізно. це доросла людина, що у неї в голові -побачили всі. Тільки звільнення!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Ни стыда ни совести 14.07.2021 19:48
Цитую тю:
Не пойму почему русский мат до сих пор считается не нормативной лексикой.

Это русские украли мат у украинцев. Если украинские учёные это ещё не доказали, то в ближайшее время докажут.