реклама

реклама

Два університети з Черкаської області потрапили до першої сотні рейтингу вишів, найпопулярніших серед абітурієнтів під час цьогорічної вступної кампанії. Рейтинг склав інтернет-ресурс «Освіта.ua» за даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів.

magistratura

 

Загалом в Україні до навчальних закладів подано більше 1 млн 700 тисяч заяв від вступників. У тому числі 1 млн 200 тисяч заяв подано абітурієнтами на основі повної загальної середньої освіти (11 клас) на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та медичного магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання. Приймання заяв завершено.

Як і торік, лідерами за кількістю заяв від абітурієнтів, що вступають на основі повної загальної середньої освіти, є Київський національний університет імені Тараса Шевченка (54008 заяв) та Львівський національний університет імені Івана Франка (47301 заява). Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (46215 заяв).

Черкаський національний університет посів у рейтингу 48-ме місце з 6157 заявами, а Черкаський державний технологічний університет – 96-те місце з 2793 заявами.

Фото: galinfo.com.ua

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Версія 11.05.2022 17:02
Та й навіщо оркам освічені мотивовані супротивники?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 ЧПОК 11.05.2022 11:57
В Україні десь 280 ВНЗ! Тому немає чим нахвалятись! На таку кількість серйозний рейтинг хоча би перша десятка! А так роздуті бульби з господарського мила!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 Злобный вася 11.05.2022 10:53
ЧНУ- это странная контора, которая строилась, КОГДА Черкассы были забиты работающими предприятиями, а села- наполненными школами...
производство уничтожено все, школы уничтожают дистанционкой.выводы сами делайте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #9 ганс 11.05.2022 10:46
Цитую Пояснення Олександру:
1. У МОЗ про трудовлаштуванн я університети не звітують. 2. Випускники ЧНУ працюють у науковій та інших сферах у багатьох країнах: США, Швеція, Сінгапур, Норвегія, Німеччина, а також Польща, Словаччина, Чехія та багато інших. Учіть граматику і матчастину, Олксандре.

в "наукових сферах"-это вообще как громко сказано...Это в каких? Уборка клубники?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Олександр 02.08.2021 14:38
Цитую Пояснення Олександру:
1. У МОЗ про трудовлаштуванн я університети не звітують. 2. Випускники ЧНУ працюють у науковій та інших сферах у багатьох країнах: США, Швеція, Сінгапур, Норвегія, Німеччина, а також Польща, Словаччина, Чехія та багато інших. Учіть граматику і матчастину, Олксандре.

Та ви що? Ви забули уточнити, що говорите про випускників 2 професорів, Мінаєва і Гусака!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #7 Михайло 02.08.2021 13:51
Цитую Пояснення Олександру:
... Учіть граматику і матчастину, Олксандре.

Показово,що і відповідь дана з помилками. Зайве підтвердження "рейтингу".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #6 Олег 02.08.2021 13:46
Цитую Пояснення Олександру:
1. У МОЗ про трудовлаштуванн я університети не звітують. 2. Випускники ЧНУ працюють у науковій та інших сферах у багатьох країнах: США, Швеція, Сінгапур, Норвегія, Німеччина, а також Польща, Словаччина, Чехія та багато інших. Учіть граматику і матчастину, Олксандре.

Одиниці є лише виключенням, які підтверджують правило. Думаю більше 90% випускників не працюють за фахом. Та тут питання чи самі викладачі поза університетом комусь потрібні і чи їх знання хоч трохи наближені до реальності та потреб ринку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Пояснення Олександру 02.08.2021 10:53
1. У МОЗ про трудовлаштуванн я університети не звітують. 2. Випускники ЧНУ працюють у науковій та інших сферах у багатьох країнах: США, Швеція, Сінгапур, Норвегія, Німеччина, а також Польща, Словаччина, Чехія та багато інших. Учіть граматику і матчастину, Олксандре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #4 Чип 02.08.2021 09:35
Взагалі зараз освіта на її рівні лише втрата часу та коштів...Але ж , як же папірця. У Макдональдс не візьмуть та за кордоном підлоги мити не дадуть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #3 Олександр 02.08.2021 09:03
Рейтинги влаштованих випускників - профанація, ще 10 років тому в ЧНУ змушували випускників приносити довідки (в більшості випадків липові) про намір взяти випускника на роботу, які батьки і випускники правдами - неправдами брали де могли. Робилося це для звітування в МОЗ, для виділення коштів на держзамовлення на наступний рік, не сумніваюсь, що така ж практика в більшості університетів. Обирати виш необхідно виходячи з умов ринку праці, заходиш на ворк юа і дивишся чиїх випускників ЧНУ чи ЧДТУ шукає роботу більше, в того і рейтинг менший. В умовах нинішнього ринку праці і рівня знань, який дають обидва виші (рівень знань=рівень викладачів), обидва не вище ПТУ, якби ректори і викладачі не роздували щоки і не розповідали про європейський рівень знань і диплом. Їх дипломи не визнає ні Польща ні Росія, що вже говорити про Європу. і коли вам будуть розповідати, що визнають, спробуйте знайти людину, яка б завдяки цьому диплому влаштувалася на роботу там. Вихід один - навчатися за кордоном!