реклама

реклама

"Найвеличніші" будівельники з "Надії" закатують у шубу Блакитний палац (колишній готель Слов'янський) – пише в «Фейсбуці» історик Сергій Ганницький.

237209675_1434879410216161_835480656726453741_n

Про те, що фасад будівлі може змінити колір, говорив Андранік Казарян, засновник групи компаній «Надія». Нагадаємо, один з членів родини Казарянів – Нарек Казарян – є депутатом Черкаської міськради.

Як відомо, блакитним палацом жителі Черкас називають будівлю колишнього готелю «Слов'янський», що побудований на замовлення одного з найвідоміших у свій час підприємців Скорини за проектом архітектора Владислава Городецького в кінці XIX століття. Місце розташування: на розі вул. Хрещатик — О. Дашковича. Блакитний палац побудовано з елементами таких стилів, як класицизм і модерн, а також має запозичення з будівель середньовічної близькосхідної архітектури.

За роки існування блакитний палац став візитівкою Черкас. Його зображають на фото, магнітах та іншій сувенірній продукції.

Сторінка блакитного палацу є і в ВІКІПЕДІЇ

Свого часу архітектурна пам'ятка була продана. Однак окрім бажання власника є ще "Закон про охорону культурної спадщини"!- пише в "Фейсбуці" журналіст Стас Кухарчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкащанка: Хто керує містом – Бондаренко чи Казарян?

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Аза Ян 15.08.2021 11:20
В бордо покрасим, как спинжаки нашей Семьи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Михась 15.08.2021 08:17
Там де живуть ЛЮДИ все виглядає інакше:
https://portal.lviv.ua/news/2021/08/14/lvivskyj-pidpryiemets-peretvoryv-5-hektariv-khashchiv-na-shevchenka-u-mini-botanichnyj-sad
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 дно 14.08.2021 12:43
Цитую Михась:
Черкаси сучасні-це не місто меценатів і шляхетних постатей. Перейматись культурним спадком тут нікому. Лисянські,а тим більше єреванські заробітчани вбачають історію лише як квадратні метри і гектари ×$. Про місцевий "бомонд" взагалі немає мови- це дно.

місцеві корінні архітектори їх обслуговують. Головне,щоб колір не жовтий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Злой 14.08.2021 09:33
Ребята, это сооружение давно продано в частные руки как обычный сарай, а не произведение искусства. О чем вы тут причитаете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 трифон 14.08.2021 00:12
Какие законы? Вы в какой стране живете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Степанич 13.08.2021 23:45
Я ще пару місяців тому писав, що Казаряни що захочуть, те й зроблять з цією будівлею.
І ніхто їм не стане на заваді.
Так мене ще й замінусували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Михась 13.08.2021 19:21
Черкаси сучасні-це не місто меценатів і шляхетних постатей. Перейматись культурним спадком тут нікому. Лисянські,а тим більше єреванські заробітчани вбачають історію лише як квадратні метри і гектари ×$. Про місцевий "бомонд" взагалі немає мови- це дно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Сармат 13.08.2021 15:29
А нашо його зашивати в шубу??? Це тіпа утеплення?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Боднар 13.08.2021 15:06
Толерантно про них -особи нетрадиційної орієнтації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #3 в долі 13.08.2021 13:50
Дуже ктивізувалися казаряни, мабуть добре, коли в депутатах сидить хтось зі своїх.... :-* :-*