реклама

реклама

Коаліція «Об’єднання громадських організацій – Черкаси» виступила зі зверненням до міського голови, депутатів міськради та очільників низки партійних організацій із різкою критикою рішення міської ради про збільшення обов’язкової кількості підписів під електронними петиціями з 250 до 500.

77777777777777

«Ми вбачаємо в цьому недружній та недемократичний крок відносно громадської участі і закликаємо Анатолія Бондаренка – міського голову Черкас накласти вето на це рішення та повернути його на обговорення із проведенням публічних консультацій, детальним аналізом проблем та вивченням досвіду інших міст України, – ідеться у зверненні. – Закликаємо керівників політичних партій, представники яких голосували за це рішення, Романа Сущенка (ЄС), Антона Яценка («Батьківщина»), Олександра Завітневича («Слуга народу») провести внутрішньопартійні обговорення та вплинути на думку своїх представників в черкаській міській раді. Також закликаємо всіх небайдужих громадян міста приєднуватись до звернення, аби наш голос було почуто!»

Детальніше – ТУТ.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Коаліція громадських орга 06.09.2021 12:42
Мы не пашем, не сеем, не строим, ми гордимся общестенным строем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Дмитро 06.09.2021 11:26
Зрозуміло що в "правильних" петиція може перетворюватись на інструмент впливу на владу. Збільшення кількості голосів лише ускладнює роботу тих хто хоче вплинути. Я за 1000 голосів. Хоча знову ж таки, у нас 300 тисячне місто... Я взагалі вважаю що петиції треба розділити на місцеві-типу зробити майданчик у дворі, поремонтувати тротуар біля дому номер 100500 і т.д. та ті які можуть впливати на життя всіх містян, камери відеонагляду, велодоріжки, парки, сквери і т.д. Тоді і можна говорити про кількість підписів під петиціями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Коля 06.09.2021 10:23
Яка це голова таке зморозила: Коаліція «Об’єднання громадських організацій – Черкаси». Набагато краще і переконливіше звучало б "Коаліція коаліцінованих коліціантів коаліційного міста Черкаси". Це було б як діагноз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Антон 06.09.2021 09:42
Трутні зашевелились... Видно серпом по яйцям це рішення ледацюгам. Що вони зробили корисного для міста??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Кіра 06.09.2021 09:39
Коаліцію громадських організацій - реально представляє 5 осіб, які одночасно створили та очолюють 20 громадських організацій. Окрім загрібання бабла і крику від ціх активістів ніякого толку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Евгений 06.09.2021 09:37
Нужно вообще до 2000 подписи увеличить, а то каждая кухарка будет петиции регистрировать. Потом рассматривай и голосуй всякий бред на сессии. Только время тратить на разную ерунду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 незалежний експерт 06.09.2021 09:36
Дивують так звані "громадські активісти". Проект по петиціям було зареєстровано 02.06.2021. Пройшло 3 місяці. :-x "Громадськв активісти" відпочивали.. :P Не відвідали жодне засідання комісій, де обговорювався проект, щоб висловити свої аргументи. Їх це не цікавить. Тепер півень клюнув їх у голу жопу - зчинили гвалт. :D :D :D :D