реклама

реклама

Заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна записала відео-виправдання щодо ситуації навколо вимагання в садочках. Відео вона записала в салоні автомобіля. Крізь вікна помітно, що це темна пора доби.

«Про вчорашній пост щодо ДНЗ №69! Хочу висловити свою підтримку колективу садочку. Жодної інформації, яка б підтвердила, що цей список має відношення до Черкас і до ДНЗ №69 ми не отримали. Користувач Анастасія Підгорна на зв’язок так і не вийшла.

Будьмо уважнішими і трохи добрішими! P.S. Разом з тим цей пост послугував гарним сигналом для нас. Ми вже готуємо нові ініціативи для ДНЗ міста аби назавжди поставити крапку в таких питаннях», - зазначила Анастасія Чубіна.

9888

Нагадаємо, що у соцмережі поширили скаргу від мами однієї із вихованок дошкільного навчального закладу міста з приводу того, що батькам надають список необхідної продукції, яку вони мають придбати для садочка. Одразу ж відреагувала профільний заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна, яка обіцяла жорсткі дисциплінарні заходи.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Мама учня 11.09.2021 17:19
Цитую Родком:
В школах то же самое. Сейчас собираем на жалюзи для класса. Попробуй скажи что против.

Цей новий деректор по новому, безбожно дере. При старому драли по божеські.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Инкогнито из ОДА 11.09.2021 16:08
В Киеве не лучше. Моя мелкая пошла в школу, вижу это будет мне много стоить, как бы последние трусы продать не пришлось. Если тесть снова не поможет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Родком 11.09.2021 15:16
В школах то же самое. Сейчас собираем на жалюзи для класса. Попробуй скажи что против.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Лейба 11.09.2021 13:55
Ну,ясен хрен, святые и честные! Никакой коррупции, всё прозоро, а людишки подло клевещут на кристально чистых чиновников. Стыдно, граждане, ай-ай-яй! Когда же закончится этот ужас? Наверно не при нашей жизни. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 2 11.09.2021 09:10
Да,когда все это видишь и читаешь, то охватывает безнадега. Система себя защитит, а все дураки. Мы ремонтировали группу, покупали столы и стулья, посуду, тюли, игрушки и столько всего. На одной нашей группе садик обогатился. О, а стоило выступить против, так на выпускном даже с детьми не дали сфоткаться и обнять ребенка, хотя у других групп все было хорошо. Мерзко читать и слушать этих чиновников. Просто безнадега. Здесь никогда ничего не изменится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Ольга 10.09.2021 14:17
Як цікаво: немає на папірці зі списком печатки і підпису керівника закладу, не надруковано перелік на офіційному бланку - значить це не стосується ДНЗ. Корупція виходить на новий рівень:вона має бути офіційно оформлена???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Ч.У. Бина 10.09.2021 13:06
Не выходит из тени.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Цікаво 10.09.2021 11:39
Система себе захистила руками недосвідченої чиновниці
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Скат 10.09.2021 11:20
Да в каждом садике такое, не нашли они подтверждений, все тупо покупают и несут, не хотят проблем для ребенка и себя.
Про поступление в садик вообще молчу, там просто караул.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Пустовар 10.09.2021 10:11
Занесли...