Гарячі номера телефонів

Незабаром у садочках Черкас буде впроваджено нове меню над яким тривалий час працювала робоча група із фахівці Держпродспоживслужби, Асоціації кулінарів України, технологів тощо.

242091414_4246932185362225_2600247380669585208_n

Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.

Для того, аби розібрати із кухарями дошкільних навчальних закладів міста основні складові нового меню та відпрацювати технологічні прийоми приготування нових страв для дітей, Департаментом був організований одноденний семінар-практикум, із інтерактивом з залученням провідних фахівців кулінарної галузі та смарт-технологій. В кінці якого кухарі отримали відповідні сертифікати.

«Переконана, що при комплексному підході і наполегливості нам вдасться принципово змінити харчування черкаських дошкільнят. Ми хочемо, щоб дітки зранку з великою радістю збирались до садочків, бо там доброзичливі вихователі розкажуть їм щось нове, вони весело проведуть час із друзями і смачно та корисно поїдять. А це – і є головна мета всієї реформи», - підкреслила профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Також Анастасія Сергіївна підкреслила, що приготувати нові страви на старому обладнанні – не можливо, а навіть якщо і можливо, то для такої великої кількості дітей – цей процес буде дуже довготривалим. Саме тому, міська влада робить акцент не тільки на оновленні меню для дошкільних навчальних закладів, а і на модернізації матеріально-технічної бази харчоблоків.

Нагадаємо, що відповідно до нового Прядку харчування технології приготування та рецептури страв були змінені саме для того, щоб зробити акцент на приведенні до відповідності калорійність до фізіологічних потреб малечі, зменшення кількості солі, цукру та наявність відповідних наборів макро- і мікроелементів та вітамінів, які потребує дитина кожного сезону. Як раніше і зазначалось нове меню буде чотиритижневим та жодна із страв протягом місяця не буде повторятися.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100