реклама

реклама

Черкаське вище професійне училище випекло сьогодні до Дня міста найбільший у світі яблучний пиріг.

photo_2021-09-19_15-26-56111  

Про це повідомив директор училища Сергій Воронов. Рекорд планували встановити ще вчора, але завадила дощова погода.

– Наш пиріг сягнув завдовжки 23 м 60 см, що набагато більше, ніж попередні аналогічні рекорди (15 м), – зазначив Сергій Павлович. – Пиріг у Долині троянд на святі міста дуже швидко з’їли.

Яблучний пиріг складався з 53 коржів розміром 140 на 60 сантиметрів.

Директор училища додав, що пиріг був цілком безкоштовним, але училище збирало благодійні внески для українських військових.

Це вже другий рекорд, який цьогоріч встановило Черкаське ВПУ. На Великдень в училищі створили найбільший в Україні прапор із пасочок.

Фото: міська рада Черкас

реклама

Коментарі  

 
-4 #8 Черкащанин 20.09.2021 08:36
А що зробили ви особисто для міста, крім своїх злих кментарів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 хавчик 20.09.2021 07:36
Провінційні понторізи. Краще б звязали б для АТО маскувальну сітку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Осьо вам 19.09.2021 20:39
Цитую Черкаси:
А я вважаю, що всі причетні до цього молодці. Вони не сиділи вдома,не валялись на дивані, не читали соцмережі, а працювали і випікали коржі. Училище готує робітників і не погано це робить. А що запропонували на свято вузи і коментатори даної статті?

Вузи запропонували карантинні вимоги, а не поширення зарази.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Прогноз 19.09.2021 20:24
Кіно класне було «Американський пиріг». Директор гарно поторчав
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Черкаси 19.09.2021 19:25
А я вважаю, що всі причетні до цього молодці. Вони не сиділи вдома,не валялись на дивані, не читали соцмережі, а працювали і випікали коржі. Училище готує робітників і не погано це робить. А що запропонували на свято вузи і коментатори даної статті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Свабада рулить 19.09.2021 18:05
Сама велика паска у світі, самий великий яблучний пиріг, самий великий директор самого вищого професійного училища-академії кухарів. Мабуть замість Олімпійської мекки буде паско-періжкова мекка Свободи. Не згасає полум'я Ботнара.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 МІСЦЕВИЙ 19.09.2021 17:38
"ВИЩЕ(?) (ПРОФЕСІЙНЕ(?) училище..." Училище чого? Навчились їсти пироги? Получається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Непонятно, кого готовит 19.09.2021 15:31
Это училище и в каких странах мира работают его выпускники. Но очевидно же, что уже пришла пора переименовать его в Черкасский университет книги рекордов Гиннесса по яблучным пырогам та прапорам з пасочок.