реклама
Будівельна компанія надія

На продаж у Тальному мікрозелені, яку ще називають її мікрогрін, журналісти натрапили у соціальній мережі. Таку дуже красиву, відносно смачну та неймовірно корисну мінізелень пропонувала придбати на своїй сторінці в Instagram тальнівчанка Альона Костенко.

zagolovna-39


Про це пишуть «Вісті Черкащини».

Відомо, що нині мікрозелень користується великою популярністю серед поціновувачів здорового способу життя і називається справжньою сучасною «суперїжею». Ці зелені паростки виростають із насіння за тиждень-два і зразу ж готові до споживання. Альона Валеріївна люб’язно розповіла, чому взялася вирощувати такі молоденькі пагінці.

Костенко – дуже підприємницька особистість. Через життєві обставини їй довелося самій забезпечувати себе та двох донечок. Тож займалася вона різними справами, аби знайти те, що справді до душі, і те, що буде прибутковим.

Спочатку жінка продавала одяг, потім торгувала овочами, з часом займалася квашенням овочів та їх реалізацією на ринку. Пізніше почала працювати координатором компанії Avon, але коли почалася війна, то каже, що людям стало не до косметики. Окрім того, Альона Валеріївна ще 9 років поспіль їздила працювати за кордон. А потім вирішила виїхати туди назавжди. Паралельно жінка навчилася робити манікюр та педикюр і тоді остаточно зрозуміла, що все-таки вона залишиться на Батьківщині поряд із дітьми і працюватиме тут. Тож нині вона професійно займається нігтьовою індустрією та надає послуги уже своїм постійним клієнтам.

А стосовно мікрозелені, то все ніби водночас і просто, і складно. Адже Костенко почала цим цікавитися, коли трішки прихворіла. Проаналізувала цю справу, зрозуміла, що краще зробити вже більший об’єм і не тільки харчуватися самій мікрозеленню, а й пропонувати іншим.

З цього все й почалося. Місяць тому встановила необхідне обладнання у себе в квартирі, закупила лотки, насіння та висадила його. І натрапила на перші проблеми. Тож нині Альона Валеріївна навчається на своїх помилках та відвідує тих, хто вже знайомий із цією справою, щоб успішно розвиватися далі. Вже має перші замовлення на купівлю мікрогріну у Тальному.

– Тепер займаюся двома справами одночасно – манікюр-педикюр і мікрозелень. Просто встаю о 4 годині ранку, аби все встигати. Зараз у мене ростуть молоді паростки таких культур: редис, люцерна, сонях, горох, кінза, крес-салат, базилік, розторопша, амарант, капуста різних видів, гірчиця, пшениця, рукола і цибулька. Всі культури на смак різні, можуть бути або солодкими, як, наприклад, горох та сонях, або гіркуватими, як редис та крес-салат. А моїм фаворитом є люцерна. Я їм все в сирому вигляді, як салат.

Зараз намагаюся бути активною. У соціальних мережах виставляю свої послуги, щоб мене бачили і чули, тоді й будуть знати, – каже жінка.

Ольга Москаленко

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Тітка Ася з податкової 04.10.2021 11:54
Тоді ми йдемо до вас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ