реклама Делікат

Сьогодні зранку двох депутатів Черкаської обласної та Черкаської міської ради від «Батьківщини», кандидатів у депутати від Об’єднаної опозиції Володимира Греся та Миколу Булатецького не пустили на святкування ювілею богатиря Івана Піддубного у селі Красенівка Чорнобаївського району, де той народився, пише «Про головне».

Міліціонери, які заступили дорогу депутатам, заявили, що такою є особиста вказівка голови Черкаської обласної адміністрації Сергія Тулуба.

Цікаво, що за міліцейський кордон потрапили навіть відверто агітаційні бригади того ж «УДАРу» із своїми політичними прапорами, не зупиняли і інших кандидатів в депутати, які не є депутатами від опозиційної «Батьківщини». Сам Тулуб приїхав із ескортом міліції і спецохорони, яка обступила його щільним кільцем.

– Таке враження, що в облдержадміністрації вже написали список «ворогів народу», яких поки що не розстрілюють, але яким вже забороняють брати участь у масових заходах, начебто від одного їхнього вигляду люди і чиновники можуть «заразитись» прихильністю до опозиції. Живі-здорові опозиціонери, виходить, не повинні по вулицях ходити? Їх треба або бити кийками, як Булатецького 6 липня на Соборній площі у Черкасах, або гноїти в тюрмі, як Юлію Тимошенко і Юрія Луценка? – висловив своє обурення Володимир  Гресь.

До речі, свого часу, ще будучи головою райдержадміністрації, а потім головою обласної ради Володимир Гресь разом із своїм земляком Миколою Томенком, по суті, і вивели святкування ювілею Піддубного на загальноукраїнський рівень.


реклама

Коментарі  

 
+7 #18 Здивований 27.08.2012 13:59
Невже опозіціонери не розуміють простих речей. Людей не можна дурити. Потім будуть кричати фальсифікація. Але якщо навіть і буде вам не повірять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 ага 27.08.2012 13:03
Цитую Василь:
Цитую Чорнобай:
Влаштували б свято "Незалежності" в Чорнобаї, та й ходили б спокійно. А то свято, а свята і нема. Скучно.

Неможливо з цим погодитися, оскільки свято було яскраве, видовищне, для району масштабне. Та й сам турнір з боротьби був цікавим. А щодо депутатів, то вони ходили без жодних проблем. А ящко когось не пускали на машині їздити серебд натовпу, то це вже питання щодо їхньої поведінки до тих, хто намагався проїзжати серед натовпу на машині.

То мабуть Гресь хотів показати, який у нього класний "ДЖИП"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Василь 27.08.2012 10:24
Цитую Чорнобай:
Влаштували б свято "Незалежності" в Чорнобаї, та й ходили б спокійно. А то свято, а свята і нема. Скучно.

Неможливо з цим погодитися, оскільки свято було яскраве, видовищне, для району масштабне. Та й сам турнір з боротьби був цікавим. А щодо депутатів, то вони ходили без жодних проблем. А ящко когось не пускали на машині їздити серебд натовпу, то це вже питання щодо їхньої поведінки до тих, хто намагався проїзжати серед натовпу на машині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Сергій з Кривалівки 26.08.2012 21:09
Виходить, Тулубу можна проїхати на свято з ескортом та сиренами, а Гресю та Булатецькому - зась?!... Дивні речі коються в області та й усій країні!... Скоріше б вибори!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Очерет 26.08.2012 12:13
Здивований, в долині троянд!? гидко було дивиться на те як забором і охоронцями
відокремили людей від хероя України Тулуба. :-x Це дуже добре, що Тулуб і влада ПРастів боїться український народ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 юрист 26.08.2012 11:55
Цитую О.ЧУПРИНА:
Хлопці!Брехати можна до певної міри,а забріхуватись не треба.На свято ніхто нікому приходити не забороняв.Особисто я на агітаційному автомобілі та з групою підтримки прибув на місце святкування завчасно,о 8-й годині...Міліція перекрила в"їзд близько дев"ятої... Микола Булатецький та Володимир Гресь спокійно прогулювалися серед гостей свята,... Колона автомобілів Батьківщини дійсно була зупинена при В"ЇЗДІ НА ЦЕНТРАЛЬНУ ВУЛИЦЮ,далі проїхати було фізично неможливо... .Тулуб...приїхав під охороною.На його вояж гидко було дивитись.Головка,який приїхав на службовому автомобілі,... .Для своєї агітації ПР залучала дітей.

Регіони порушили закон про вибори повністю. Залучення неповнолітніх до агітації зразу кинулося в очі.Діти тримали партійні прапори та ледве їх не покидали коли побачили УДАРІВСЬКИЙ автомобіль з фото Кличка.Побігли просити календарики з Віталієм.Повернулися в шеренгу коли на них нагримав пузатий дядько зі штабу ПР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Маруся 26.08.2012 11:49
Я теж була на тому святі і підтверджую, Гресь, Булатецький, та ще чотирі особи вільно ходили під прапором Батьківщини, а їхні авто з прапорами були припарковані перед самою площею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Чорнобай 25.08.2012 19:59
Влаштували б свято "Незалежності" в Чорнобаї, та й ходили б спокійно. А то свято, а свята і нема. Скучно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 житель Богодухівки 25.08.2012 17:13
Цинічна брехня! Щойно зі свята - ходили там ці двоє! Як два півні пихатих! Нікому не потрібні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 О.ЧУПРИНА 25.08.2012 16:02
Хлопці!Брехати можна до певної міри,а забріхуватись не треба.На свято ніхто нікому приходити не забороняв.Особисто я на агітаційному автомобілі та з групою підтримки прибув на місце святкування завчасно,о 8-й годині.Дорога ще перекритою не була.Міліція перекрила в"їзд близько дев"ятої,коли всі місця паркування були зайняті.Один із стражів порядку запитав у нас дозвіл від сільради на агітацію,побачи вши в наших руках Конституцію України,питання задавати перестав.Микола Булатецький та Володимир Гресь спокійно прогулювалися серед гостей свята,навіть підходили до агітаторів УДАРУ.Колона автомобілів Батьківщини дійсно була зупинена при В"ЇЗДІ НА ЦЕНТРАЛЬНУ ВУЛИЦЮ,далі проїхати було фізично неможливо.Якби приїхали о 8-й годині проблем би не було,чи вони мали інший характер.Тулуб дійсно приїхав під охороною.На його вояж гидко було дивитись.Головка,який приїхав на службовому автоьобілі, представили як кандидата в нардепи.Для своєї агітації ПР залучала дітей.