реклама

реклама

Сьогодні голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб звільнив начальника управління культури ОДА Василя Марштупу.

Про це він повідомив щойно на прес-конференції. Своє рішення Сергій Борисович пояснив тим, що «були недоречності й проблеми в розвитку культури на Черкащині».

– Розумієте, стільки звернень від людей, від творчої еліти Черкащини залишились без вирішення. Він виявився тим керівником, який не зміг опанувати менеджерські принципи. Як людина, він дуже гарна. Як творча людина – ще краща. Але це ще не значить, що є така посада.


реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Учитель хореографии... 28.08.2012 15:39
А Ваня Коз.... еще выше планку поставил чем Никитченко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 АРАБач 28.08.2012 15:31
В управлінні КУЛЬТУРИ вже давно культурою і не пахне. Таких висот як досягла Нікітенко на цій ниві, та поставила високу планку, навряд чи хтось зможе її подолати. "Шаровари мої, шарова...., не носив я тебе вже давно, а культура моя, ти культу...підкоряти тебе вне не бу.."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Учитель хореографии... 28.08.2012 15:22
Вообще то мужик не плохой, но нашлись такие что решили подсидеть, из своим "гнилым" 10-летним образованием...Возобнила из себя спеца, ...........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Сонька Золота Ручка 28.08.2012 12:39
А чому б Сергію Брисовичу не призначити на цю посаду Ірку ............, ..........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Бу-га-га 28.08.2012 12:36
Не такий уже він і сільський, якщо умудрився рулювати обласним управлінням культури і бути головою Черкаської обласної профспілки працівників культури і отримувати дві зарплати. Так що нічого свєрх єстєствєнного не произошло. Просто тепер Вася остався тільки Головою профспілки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 культурник 28.08.2012 12:33
Якби Васіль Васіліч ще й Миколу Олександровича з собою прихопив! А то вони як у Крилова: лебідь, рак і щука.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 культурник 28.08.2012 12:28
А хіба обов'язково з далекого зарубіжжя? Ось, побачте, хто відзначився в далекой Америке той і стане новим (чи новою) главою культурного відділу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Ужас 27.08.2012 17:38
Привезуть з дАнецка нового? :-x Цей лизав-лизав, все одно вилетів :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Rokfeller 27.08.2012 14:49
От як аукнувся день прапора!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #5 С. 27.08.2012 14:30
Вася сільський хлопак. Село сьогодні не катить. Хай вибачає, потрібно книжки читати і в душі митись з рази в день з головою!