реклама

реклама

Батько наш Бандера! – Черкаський Найкорпус на корпоративі долучився до Всеукраїнського флешмобу.

Хіт свого часу розірвав Тіk-Tok. Нагадаємо, патріотичний флешмоб заполонив українські соцмережі. Про лідера Українського націоналістичного руху співали школярі, студенти, спортсмени, політики, духовенство та зірки.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-22 #16 123 28.12.2021 13:55
Без роду і племені... Оці перші будуть лизати чобот новому господару і без різниці зі Сходу він прийде, чи з Заходу. Половина з них в житті книги в руках не тримали, ось саме тому такі ідеали мають!!! Все від неосвідченості, малограмотності та банальної природньої тупості. Вони і їм подібні нагадують зграї гієн, нічим не брезгують. І тут дружньо зграєю приходять і ставлять під коментарами відмітки "подобається", "не подобається"))) Нічого у вас не вийде, вашій хворій ідеології, якщо вона у вас взагалі є, місце на смітнику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #15 ЦЗ 28.12.2021 09:34
Как может быть корпоратив у безработных? Корпоратив он на то и корпоратив где собирается коллектив людей проработавших бок о бок целый год и имеют право отдохнуть, но откуда это знать вечно безработным. "Слышал звон, но не знаю где он" :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #14 СОЛДАТ 27.12.2021 23:26
Хор мальчиков зайчиков. :lol: А Димон не хилую цепь себе на брюхо напел, талантище, глыба, артист!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #13 правда 27.12.2021 22:20
хлопці і дівчата молодці!!! троль москалів далі Кухарчук!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #12 Лейба 27.12.2021 19:49
Цитую Віктор:
Та розслабся, Яша! Не нервуй! Всі болячки од нервів, воно того варте? :lol:
Ну да, так уж и все! А венерические, говорят, от удовольствия. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #11 Віктор 27.12.2021 17:55
Цитую Яків Миколайович:
Цитую Оля:
СБУ займитесь этим нациским корпусом у нас запрещена символика и песни про нацистов и фашистов бендеровцев.

До відома недовимерлих динозаврів совкового періоду: про що не розповідали совкам в радянських школах. Нюрнберзький Трибунал відкинув вимоги Сталіна визнати УПА винною в співучасті в нацистських злочинах, натомість УПА було визнано учасником боротьби з нацизмом. Сам Бандера, до речі, всю війну провів в гітлерівському концтаборі.
Та розслабся, Яша! Не нервуй! Всі болячки од нервів, воно того варте? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #10 Яків Миколайович 27.12.2021 14:31
Цитую Степанич:
Краще б черкаський Нацкорпус долучився до боротьби із усіма корупційними оборудками Бондаренка та його посіпак! Ті питання, які реально турбують черкащан!
Забудова Замкового узвозу Казарянами, хаотичне вирубування деревини під приватне або висотне будівництво, непрозоре виділення землі в Соснівці, незрозуміла ситуація із землями Полігону, жахливий стан маршруток в місті тощо!

Поговорюють, що Кухарчук відкати бере за те, що НК не виявлятиме активності з певних питань... :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #9 Справедливість 27.12.2021 14:23
Цитую Следователь:
Цитую Оля:
СБУ займитесь этим нациским корпусом у нас запрещена символика и песни про нацистов и фашистов бендеровцев.

Тупая коза. Где вы берётесь в 21 веке со своими "бЕндеровцами"?

Пане Слідчий, отож бо, що 21 вік! А Ви в якому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #8 Думка вголос 27.12.2021 14:18
«Чим би діти не тішились аби не плакали»