Гарячі номера телефонів

У 2021 році в Черкасах провели 24 засідання адміністративної комісії та винесли 572 постанови порушникам правил благоустрою. Про це повідомив начальник управління Станіслав Коломієць, який підбив підсумки роботи цього структурного підрозділу за рік.

За його словами, від початку року управлінням накладено штрафів на загальну суму 578 350 грн, 325 928 грн – із них уже сплачено до бюджету, ще на 238 176 грн – надіслано постанов на виконання в Державну виконавчу службу.

З початку року демонтовано 15 тимчасових споруд та 14 рекламних засобів. Ще 19 споруд та 5 рекламних засобів власники демонтували самостійно.

При цьому, робоча група з впорядкування території міста Черкаси, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд розглянула 181 службову записку про включення ТС до переліку демонтажу. А за поданням управління з початку року виконавчим комітетом прийнято 116 рішень про демонтаж тимчасових споруд.

Щодня інспектори управління проводили контроль за дотриманням ТОВ «Нова Якість» Благоустрій» графіку вивезення та санітарного стану місць збору великогабаритного сміття та ремонтних відходів на території міста.

Колектив управління Черкаської міської ради


Разом зі співробітниками патрульної поліції за адресами здійснення торгівлі в невизначених місцях проводились рейди та чергування щодо недопущення стихійної торгівлі.

Спільно з структурними підрозділами Держпродспоживслужби та ГУ Національної поліції в Черкаській області проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з суб’єктами господарювання, перевірки в сфері торговельного обслуговування населення, громадського харчування та ресторанного господарства щодо дотримання вимог постанови КМ України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями).

Крім цього, впродовж року в управлінні розглянули 552 листи від організацій, 832 листи від громадян, 14 депутатських звернень, 35 доручень, 48 запитів, 132 розпорядження та 261 рішення.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 юра 30.12.2021 13:41
Утримання цієї шобли коштує бюджету 7 млн., на виході 578 тис. Дешевше, щоб їх не було. МАФи, як гриби після дощу, при діючому мораторії на їх встановлення. Складається враження, що штрафують і демонтують лише тих хто не зміг (або не захотів) дати на карман. Ось і вся арифметика. Але яке пафосне фото... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100