реклама

реклама

На Соборній площі Черкас наразі відбувається акція мешканців гуртожитку по вулиці Чорновола, 164/1, які протестують проти виселення їх із житла в зимовий період. Вони звинувачують у безвідповідальності представників владних органів, зокрема, ОДА, ГУ Державної служби з питань надзвичайних ситуацій в Черкаській області, а також Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти, якому належить гуртожиток.

1640769068170


Учасників акції підтримала громадська організація «Сила. Честь. Захист».

Як повідомили учасники мітингу, 21 грудня через незадовільний технічний стан споруди гуртожитку мешканці отримали повідомлення про припинення експлуатації будівлі шляхом припинення електропостачання та опломбування всіх входів. Виїхати мають 117 громадян, з яких 42 дітей, сім’ї освітян, медиків, військовослужбовців та учасників АТО, пенсіонери освіти, пенсіонери за віком, одинокі матері, люди з інвалідністю, працівники державних установ, майже у кожній сім’ї є неповнолітні діти. Мешканці підозрюють, що гуртожиток хочуть продати, виселивши всіх мешканців.

До учасників акції вийшли начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський і представники Багатопрофільного центру. Вони наголосили на тому, що у гуртожитку знайдено близько 50 порушень протипожежної безпеки.

– Якщо у вас горітиме, хто за це буде відповідати? – сказав заступник директора Багатопрофільного центру Ярослав Шаповал.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #16 Аза Ян 30.12.2021 15:28
Цитую Маркиз:
Аза ян-дурепа!!!...

Дурэпа-не дурепа, а власти города и его жителей систематически та и имею!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 стабилизец 30.12.2021 13:42
декоммунизирова ли общагу, пережиток социализма. :-* это вам не с памятниками воевать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Перехожий 30.12.2021 12:03
Зрозуміло, що протипожежні недоліки виявлялися і раніше, а чому їх ніхто раніше не усував? А нині влада "найняла" пожежників, щоб згодом комусь віддати будівлю. Чи не Авазу і Айвазу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Яків Миколайович 29.12.2021 21:28
Цитую Ольга:
Про що мова? Людей попереджали про це ще влітку, вони вирішили, робити розголос, а не шукати альтернативу житлу. Приміщення училища, люди, які мітингують там не працюють.


В гуртожитку живуть бюджетники, переважно-педагоги, поселені туди рішенням міськвиконкому, стоять десятками років в черзі на житло. Іншого житла вони не мають, і на вчительські статки ніколи на нього не накопичать. Як і на квартплату на оренду житлва. Йти людям нема куди.
А от яким чином, і за які хабарі черкаський гуртожиток, в якому живуть черкаські бюджетники, опинився у власності Мокрокалигірськ ого ПТУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Т-34 29.12.2021 21:27
От так, вирішили підпалити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Надія 29.12.2021 20:00
Цитую Ольга:
Про що мова? Людей попереджали про це ще влітку, вони вирішили, робити розголос, а не шукати альтернативу житлу. Приміщення училища, люди, які мітингують там не працюють. Чому учні училища мають знімати житло, а сторонні люди які за хабарі отримали у попередніх керівників там кімнати качають свої права? Гуртожиток - дитячій!

У вас є докази про хабарі? Давайте спільно розкриємо хабарника!!!
І якщо вони не законно і за хабарі, то як суд приймає їх позовні заяви? Бере до уваги документи на підставі яких вони проживаю?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Маркиз 29.12.2021 19:34
Аза ян-дурепа!!!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Аза Ян 29.12.2021 18:26
Цитую Ольга:
Про що мова? Людей попереджали про це ще влітку, вони вирішили, робити розголос, а не шукати альтернативу житлу. Приміщення училища, люди, які мітингують там не працюють. Чому учні училища мають знімати житло, а сторонні люди які за хабарі отримали у попередніх керівників там кімнати качають свої права? Гуртожиток - дитячій!

Браво Ольга. Этот митинг - гнилой базар. Там на месте того гуртожитка уже бы мы к осени фундамент заложили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Ольга 29.12.2021 17:19
Про що мова? Людей попереджали про це ще влітку, вони вирішили, робити розголос, а не шукати альтернативу житлу. Приміщення училища, люди, які мітингують там не працюють. Чому учні училища мають знімати житло, а сторонні люди які за хабарі отримали у попередніх керівників там кімнати качають свої права? Гуртожиток - дитячій!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Жах 29.12.2021 16:14
Цитую Надія:
Цитую Жах:
А де ж кошолап? Замело в мокрій калигірці? Чи ...? З такими .... треба говорити по-іншому, як- мають знати чоловіки атовці та правоохоронці, яких, наче собак, викидають на вулицю.

Поки в облраді говорили, що про виселення мова не йде, пан Кошолап розказував людям: "Відсвяткуєте і шукайте де жити". І снігу не злякався, щоб особисто таке беззаконня сказати!
Уже б порозривало їх від ненаситності!