реклама Делікат

На вчорашній прес-конференції міський голова Черкас Сергій Одарич розповів, чи задоволений виглядом оновленого ПК «Дружба народів».

– Гарно вийшло, дуже стильно, по-європейськи. На сьогоднішній день це в місті перший шматочок Європи, – оцінив мер.

Також він розповів, що під час ремонту проїжджу частину скоротили на 4 метри, однак ніяких заторів від цього не виникло.

Окрім переваг реконструкції, Сергій Одарич у відремонтованій будівлі знайшов і дефекти на фасаді. Виправити їх повинні до 8 вересня.

– Сподіваюсь, що за тиждень завершаться усі роботи. Ще залишилось зробити паркінг, задній двір та виправити дрібні дефекти на фасаді, – прокоментував міський голова.

Нагадаємо, 24 серпня на площі «Дружби народів» зняли паркан. Офіційне відкриття оновленої будівлі заплановане на 8 вересня.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Оксана Колісник 04.09.2012 23:27
Цитую Борис Юхно:
Цитую Тетяна Єщенко:
Цитую Версия:
Одарич, а за драмсараем когда сделаешь второй кусочек Европы, га?! Гляди, а то теятр скоро туды, в ентую пропасть, рухнеть...

Так, до речі, чогось давно й мови не чути про долю оцього рукотворного провалля. Хоч би вже цю яму засипали, врешті-решт!

Десь у березні в ефірі ВІККА Одарич сказав, що за драмтеатром знову буде сквер.Додаємо три роки з приказки.Маємо весну 2015-го.
Ага! Під місцеві вибори. Вибори - рушій прогресу! Дайош вибори щонеділі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Небайдужий 04.09.2012 19:46
нет у нее ничего у жуковской
http://nbnews.com.ua/files/zhukovska_00003_7.pdf

и программа самая конкретная :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Провидець 04.09.2012 15:32
На фоні приведеного у належний стан палацу культури ,,Дружба народів" особливо гостро висвітилася проблема злочинної архітектурно-містобудівної оборудки зі сквером біля драмтеатру імені Шевченка, в самісінькому центрі обласного центру. Бетонно-кам'яним монстром є й так зване ,,Хрещатик-сіті".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Rokfeller 04.09.2012 15:14
Цитую Чуб:
Рокфеллере, не вірю, що ти заробив свій мільйон . Найгарніша будівля Черкас і вдень і вночі. Конкурентом був би Укрсоц, але лиш підсвітка РАЦСу варта уваги не менше, ніж сам декор. Тому злився, мульонер..


А хто заперечує?Дуже гарно.Але!
Світильники на старовинних будинках монтують не в тіло будівлі,а поряд.
Так,як десятки світильників вмонтовано у цеглу,йтиме руйнація приміщення.
От і все.
А ніхто не заперечує,що гарно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Борис Юхно 04.09.2012 14:16
Цитую Тетяна Єщенко:
Цитую Версия:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 ktd 04.09.2012 12:49
Украли у народа миллиарды, ремонт сделали на пару миллионов, чтобы только выбрали ........... и они все вместе и дальше смогли воровать миллиарды.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Тетяна Єщенко 04.09.2012 11:42
Цитую Версия:
Одарич, а за драмсараем когда сделаешь второй кусочек Европы, га?! Гляди, а то теятр скоро туды, в ентую пропасть, рухнеть...

Так, до речі, чогось давно й мови не чути про долю оцього рукотворного провалля. Хоч би вже цю яму засипали, врешті-решт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Леля 04.09.2012 11:25
Мені подобається, справді по-європейськи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Чуб 04.09.2012 11:04
Рокфеллере, не вірю, що ти заробив свій мільйон . Найгарніша будівля Черкас і вдень і вночі. Конкурентом був би Укрсоц, але лиш підсвітка РАЦСу варта уваги не менше, ніж сам декор. Тому злився, мульонер..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 AlKapone 04.09.2012 11:03
Дякуєм фірташам за наше щасливе дитинство, тепер вся Придніпровка побіжить голосувати за багату тьотю, яка на 5 років щезне з Черкас, і буде з ПР голосувати за злочинні закони.