реклама

реклама

На вакантну посаду директора комунального підприємства «Черкасиводоканал» претендує депутат Черкаської міської ради від фракції «Черкащани» Іван Сухарьков.

4453fec2561498d5a29241233f2ff6a8

Відповідну декларацію, подану на сайт НАЗК, дослідив сайт vikka.ua.

Нагадаємо, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко не продовжив контракт Сергію Овчаренку, який пропрацював на місцевому водоканалі 40 років. Контракт завершився 31 грудня 2021 року. Міський голова відмовився оголошувати конкурс на цю посаду. В одному із інтерв’ю він заявив, що хотів би, або «Черкасиводоканал» очолила «людина не з Черкас».

Тож посада директора одного з найбільших комунальних підприємств залишалася вакантною. Чутки про те, що Водоканал може очолити Іван Сухарьков, ходили давно.

Іван Сухарьков, згідно із декларацією, володіє земельною ділянкою і дачним будинком в Червоній Слободі, а також будинком у Черкасах. Він та його дружина мають три автомобілі: Mitsubishi, Toyota, PEUGEOT.

За минулий рік він заробив, працюючи керівником одного з департаментів на «Азоті», 545 тис. грн. Його дружина – майже 493 тис. грн. Вона займається підприємницькою діяльністю. На двох подружжя Сухарькових зберігає в готівці 35 тис. доларів.

Іван Сухарьков народився в Росії. Громадянин України. У 1997 – 2003 навчався у Черкаському державному університеті імені Богдана Хмельницького за спеціальністю «Фізичне виховання. Валеологія», кваліфікація вчитель фізичної  культури.

З 2010 – 2012 навчався у магістратурі у Національної академії державного управління при Президентові України м. Київ, спеціальність «державне управління», кваліфікація магістр державного управління.

Депутат Черкаської міської ради кількох скликань. У 2014-2015 роках – від партії «Рідне місто», у 2015-2020 та 2020-2025 – від партії «Черкащани».

реклама

Коментарі  

 
+4 #16 Ой, не похож! Ой халтура! 09.02.2022 00:25
Понимаеш, тут надо лицо поумнее. Ну хотя бы зубы подвязал. Несчастье ты наше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Эх! 08.02.2022 19:14
Как пасует к его диплому ..фака ещё и отсутствие окончания трускавецких академиёв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Фізрук Іван 08.02.2022 17:41
Цитую Чип:
Випускник педагогічного "...факу" буде керувати геть не простим підпрємством міста.керував депертаментом на "Азоті" . Цікаво ,яким може керувати вчитель фізкультури. А . ну ще Національна академія державного управління при Президентові України. Ну тоді йому можна на Місяць без скафандру, а якщо і магістр то і без ракети....не те що якимись іржавими трубами та насосами керувати та й вода ж сама тече....

НЕ КЕРУВАТИ,А ДОЇТИ ІДЕ НА ВОДОКАНАЛ НАША КОМАНДА! Не могу вашу мову вивчити, а ви хотите, штоб керував..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Чип 08.02.2022 15:36
Випускник педагогічного "...факу" буде керувати геть не простим підпрємством міста.керував депертаментом на "Азоті" . Цікаво ,яким може керувати вчитель фізкультури. А . ну ще Національна академія державного управління при Президентові України. Ну тоді йому можна на Місяць без скафандру, а якщо і магістр то і без ракети....не те що якимись іржавими трубами та насосами керувати та й вода ж сама тече....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Бондарян 08.02.2022 11:21
Договор дороже денег. Ви мне - выбори мера, я вам - комунальное предприятие. :P По рукам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Ворожка 08.02.2022 10:02
Цитую Нострадамус:
Команда Фірташа указала Тохі на його місце... ***********

За скільки там тролейбусів...12?? "купили" водоканал ? Віддати поки під керівництво Фірташа, а там фінансова криза водоканала, додрукування акцій і приватизація на законних підставах стратегічного для обласного центру підприємства. Зупиніть на тиждень Азот, черкащани сильно це відчуюють? А зупиніть на тиждень подачу води місту, що буде? 12 тролейбусів :-x
Люди у Сокирній не постраждають, там скважини, ось і потянулись далекоглядні менеджери розбудови Черкас туди.
Приклад Азот. При попередніх власниках людям, які вложили свої ваучери у Азот платили дівіденти по акціям, запрошували на збори акционерів. А зараз? Вони шляхом довипуску акцій зробили так, шо акції людей коштують менше копійки і за них (людей) тепер взагалі не згадують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #10 Василевс 08.02.2022 09:56
Злив… буде прямий і дерибану багато…. Нажаль місто наше йде під воду корупційного лайна…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Зінченко 08.02.2022 09:51
Цитую Скептик:
Виходець з "Азоту"? Тоді точно буде боротися, щоб очисні забрати у "Азоту" та віддати місту і не платити мільярди "Азоту". у які він почне скоро оцінювати очистку вод :lol:

так послуги за каналізацію і так подорожчали з січня 22-го, і що, знову???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Останній Сухарьок 08.02.2022 01:06
Без солі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Арго 07.02.2022 21:08
Це давно відомий факт.Все до того йшло.Результат домовленостей.