реклама Делікат

Проректор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Валентина Артюх викликала міліцію після того, як біля навчального закладу розпочався студентський страйк. Про це вона повідомила журналістам.

Фото – з групи «Я обираю ЄС! Черкаси Євромайдан» соціальної мережі «Фейсбук»

Фото – з групи «Я обираю ЄС! Черкаси Євромайдан» соціальної мережі «Фейсбук»


– Коли на території університету з’являються якісь явища, що не передбачені навчальним процесом, я зобов’язана поставити адміністративні органи до відома. Це я і зробила, зателефонувавши в райвідділ міліції. Я сказала, що в нас поставили намет, під’їхала машина, намагаються включити гучномовці, і це відбувається в той час, коли перерви немає, триває навчальний процес, і попросила міліцію вжити можливі заходи. Слідчий приїхав і склав протокол. Що я поганого зробила? – зазначила проректор вишу.

Також вона сказала, що серед молоді впізнала не всіх студентів ЧНУ.

– Я не всіх знаю. На мій погляд, це не всі наші були студенти. Всього декілька осіб мені було знайомих, – зазначила Валентина Артюх.

Водночас на питання про те, чи будуть вжиті якісь заходи через пропуск пар студентами, Артюх відповіла:

– Якщо ви навчалися у вищих навчальних закладах, то повинні знати, що ходиш ти на пари, не ходиш, але залік ти маєш скласти, тему ти маєш скласти, іспит ти маєш скласти, – зазначила проректор ЧНУ.

Натомість ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Анатолій Кузьмінський не зміг прокоментувати ситуацію, що склалася, оскільки в цей час був на державній конференції.

Як відомо, міліція не втручалася у проведення студентського страйку біля ЧНУ. Зараз колона молоді рушила до ЧДТУ.

Фото – з групи «Я обираю ЄС! Черкаси Євромайдан» соціальної мережі «Фейсбук»

Фото – з групи «Я обираю ЄС! Черкаси Євромайдан» соціальної мережі «Фейсбук»

 

ТУТ можна переглянути відео з місця події.

реклама

Коментарі  

 
0 #27 Леся 13.02.2014 00:02
Що вона розказує, ця Артюх не те шо половини, вона мабуть і десятої частини тудентів в очі не бачила. А студенства там було багато, хай ніхто нічого не видумує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Сторож 08.01.2014 11:45
точно як у помаранчеві часи: звозили з усіх Черкас під університет людей і видавали їх за студентів. Хве!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Олена 01.12.2013 13:14
Гнати вшию таких проректорів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #24 Evgeniy 29.11.2013 10:25
К стенке всех этих "студентов" !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 проф. плейшнер 28.11.2013 23:19
Кузьминского и Артюх в отставку!!!! Они создали тоталитарный заповедник сталинского типа в ЧНУ. Репрессии против студентов и преподавателей --- это стиль работы Кузьминского.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #22 Франц 28.11.2013 12:32
А Артюх Валентине Дмитриевне-честь и хвала.Побольше бы нам таких энергичных руководителей....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 Франц 28.11.2013 12:30
Те молодые особы, которые организовывали этот страйк действительно к студенчеству никакого отношения не имеют.Видно было невооруженным взглядом, что пацанам хорошо проплатили за организацию этого "страйка"и они с пеной на губах доказывали и призывали страйковать.Если бы они это делали на бульваре, а не под окнами учебного корпуса-никто бы им слова не сказал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Йшов мимо 28.11.2013 03:03
Молодці, студенти! В 2004 на нас Кузьмінський і ко також тиснули, але ми вистояли і не злякалися. Так тримати! Ви не одні, з вами Київ, Львів, Донецьк та багато інших міст України та світу!
Артюх - ганьба! Дайте молодим право обирати своє майбутнє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 артистка 28.11.2013 02:32
Если хочешь в Европу, то поступай по европейски: митингуй в свободное от учёбы , или работы время.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Nospiratus 28.11.2013 01:09
Цитую Виктор:
Артюх- та еще ........! :-*
Шановні коментатори, Я навчаюся в ЧНУ і на мітингу був від початку і до кінця, я виступаю за асоціацію і в той же час за об'єктивність!!! Почну з початку, щодо виклику міліції - В.Д. Артюх, як посадова особа, що повинна забезпечувати навчальний процес, повинна була попередити правоохоронні органи про несанкціоноване встановлення намету, сторонніми особами, без будь якого попередження керівництва університету. І вже говорячи про В.Д. чи ректора не слід забувати, що з боку університету не було висунуто жодних вимог щодо припинення акції міліцією, лише було складено адмін протокол!!! Далі, щодо віку, то В.Д. нещодавно виповнилося 70 років, проте життєвої енергії і запалу вистачить на десяток молодих людей, а тим більше безцінного досвіду керівника, якого шановні у мене і вас точно немає. Щодо супроводу міліцією мітингувальникі в, то будь яка акція внормальній(цив ілізованій) країні проходить під наглядом міліції, щоб уникнути сутичок