реклама Делікат

Екс-голова Лисянської райради Володимир Бесараб пропонує на території Лисянського та сусідніх районів правову (адвокатська) безкоштовну допомогу всім людям, кого не пускають проїхати на Київ, незаконно затримали або гноблять іншим чином. Про це пан Володимир повідомив «Прочерку».

– Мій телефон: (067)33-609-67. Звертайтеся в будь-який доби, – радить Володимир Бесараб.

Як повідомляє «Українська правда», один з координаторів акції на Михайлівському «майдані» депутат «Батьківщини» Андрій Парубій має інформацію про те, що «Укрзалізниці» та іншим перевізникам дали команду знімати з маршрутів всіх людей молодших 35 років.

«Дано команду знімати людей під будь-якими приводами, як то неправильна кома в квитку тощо», - сказав депутат.

Також генерал міліції, колишній начальник Управління МВС у Черкаській області та в.о. начальника УСБУ регіону Микола Каплій інформував, що отримав інформацію щодо дій черкаських ДАІшників, яким дали вказівку хоч і не втручатися прямо в роботу перевізників, проте наполегливо рекомендувати їм не виїжджати у Київ «в зв’язку з погіршенням погодних умов».

Як відомо, 30 листопада, близько 4-ї ранку, «Беркут» силою розігнав Майдан Незалежності від мітингувальників, що виступали проти непідписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

реклама

Коментарі  

 
+2 #32 ARNO 04.12.2013 22:12
Пане Бесарабе, для Вас корисно буде знати, що інколи корабель перестає йти на дно, коли його покидають криси!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 ARNO 04.12.2013 22:08
........... від Бесараба, геройством тут навіть і не пахне!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 ARNO 04.12.2013 22:04
Ми всі будили звіра, а проснувся скунс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 Володимир Бесараб 04.12.2013 20:04
"Граждане трусы, не брызгайте слюной".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 all in 04.12.2013 11:25
Адвокате славетний...Де відповідь на питання??? Але шановні люди ,,мєнт,,буде мовчати бо в цій ситуації йому нічого сказати...ох як чешиться рука дати такій людині по м....ці....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 ARNO 03.12.2013 21:00
Це смішно, ти йому про Фому, він тобі про Ярему! Пане Бесарабе ми ж з Вами не на базарі! В коменті ясно написано хто до Вас звертається. Треба було не ховатися, а прийти на майдан у Лисянці з приводу вбивства Сергія, тоді б побачили всіх нас. А представлятися перед Вам поіменно - багато честі! Ваше запитання ще раз підтверджує той факт, що Вам просто нічого сказати народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Гонта - 2 03.12.2013 20:52
Бесараб! Досить "тягать гуся",краще передай на майдан продовольство,т ак як ти возив у 2004 році. Але зараз для тебе не та кон"юктура:посада не світить! Бездарнішого керівника райради в Лисянському районі не було, хіба що нинішній "регіонал" Л....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Гонта - 2 03.12.2013 19:09
Володимир Бесараб лише нещодавно затесався в адвокати, а взагалі він мєнт. І про що далі можна говорити? Яке відношення українців до цих зл*чинців в погонах нам відомо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #24 Володимир Бесараб 03.12.2013 18:31
То як там з прізвищами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 ARNO 03.12.2013 15:42
І до речі, пане Бесараб, в Вашу сторону не було жодного некоректного висловлюванння. Тому надалі будьте коректним. Ви ж людина, яка дипломатично має намір захищати євромайданівців . А про хробаків, які люблять темряву - це Ви про себе сказали (обмовка по Фрейду). Якщо Ви знаєте хто це!