реклама Делікат

Прес-служба голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба оприлюднила його заяву-реакцію на жорстокий розгін «беркутівцями» Євромайдану.

«Шановні черкащани, сьогодні я, як і ви, був щиро обурений, коли побачив і почитав у ЗМІ про події, які відбулися вночі на Майдані Незалежності. Ті, хто застосував фізичну силу проти мирних мітингувальників, порушили не лише правові закони, а й закони людської моралі», – йдеться в заяві губернатора.

«Прикро, що в час коли українська громада вболіває за майбутнє держави, Президент України шукає оптимальні шляхи до євроінтеграції, знайшлися ті, хто вчинив силові дії проти власного народу, чим спровокував протистояння в суспільстві. Переконаний, що правоохоронні органи дадуть юридичну оцінку цим подіям», – заявляє Сергій Тулуб.

«Президент України засудив дії, які призвели до силового протистояння та страждань людей. Я, у свою чергу, обіцяю, що в жодному разі не допущу подібного на Черкащині. Сьогодні Президент України закликає нас до спільної роботи над програмою заходів, що зроблять економіку України менш вразливою, захистять робочі місця, зарплати, пенсії та у перспективі дозволять їх підвищувати. Цей шлях поступовий і непростий, але я впевнений, разом ми його подолаємо. Ми будемо в Європі, але без потрясінь і втрат», – йдеться в заяві Сергія Тулуба.

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 Гость 02.12.2013 11:25
Цитую Черкащанин:
Як можна серйозно ставитися до цієї заяви, якщо на сайті міському ПР, яку він очолює, під його заявою -стаття неіснуючого редактора неіснуючої газети під назвою НАС РАТЬ. Після такої нахабної брехні і неповаги до людей від провладної партії (це ж офіційний сайт, ви ж партию діскредитуєте!, хочете щоб вірили вашим заявам!http://pr-ck.org.ua/index.php/using-joomla/extensions/components/content-component/article-category-list/534-u-kandidata-bila-garyachka-vin-kidaetsya-na-listonosh-ta-agitatoriv-redaktor-cherkaskoji-gazeti-ganna-donij

ОБАЛДЕТЬ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Бендера лютий 02.12.2013 01:58
Хохли ми... Пани гроші ділять, а ми один одному голови проламуємо... Ви десь чули щоб комусь з депутатів чи їх отприсків м*рду на майдані набили??? Доки будемо себе ділити на мітингувальникі в і "ментів" на майдані, доки і будемо жити як би*ло... Правду казав мій дід: "треба кулемета в Верховну раду пронести, а там вже не промахнешся, гарну людину не вцілиш" ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Микола 02.12.2013 01:51
Цитую Черкащанин:
Як можна серйозно ставитися до цієї заяви, якщо на сайті міському ПР, яку він очолює, під його заявою -стаття неіснуючого редактора неіснуючої газети під назвою НАС РАТЬ. Після такої нахабної брехні і неповаги до людей від провладної партії (це ж офіційний сайт, ви ж партию діскредитуєте!, хочете щоб вірили вашим заявам!http://pr-ck.org.ua/index.php/using-joomla/extensions/components/content-component/article-category-list/534-u-kandidata-bila-garyachka-vin-kidaetsya-na-listonosh-ta-agitatoriv-redaktor-cherkaskoji-gazeti-ganna-donij

Та чому ж це редактор неіснуючий? Всю чорнушку виробля у нас в Черкасах Валера Воротник з своїм палким коханням. Г***yяних писак, вважаючих себе журналістами, у нас доствтньо. Та ж сама Ксюша Кольосова, з словесним п...., не знає в яку ..... і кому залізти. ЇЇ так же ж хочеться в тепло...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Люди будьте пильними 02.12.2013 01:02
Цитую Ой !:
Зайорзався.....

Тулуб грає в переляк, а сам я завжди готує ніж в спину.
Не вірте жодному слову, на останок спробує обляпати у багнюку усих прихлєбатилів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 О.ЧУПРИНА 02.12.2013 01:00
Ти Серьога уже переграв сам себе.Невже й справді вважаєш ,що черкащани дурніші за тебе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Нестор Іванович 01.12.2013 22:10
Халуй режиму після всього ще про щось мичить, як той нетель, що замість нормального життя селянам всучили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Ламанчский идальго 01.12.2013 21:37
Цитую Санчо Испанса:
Цитую незнайка:
Вы собрались разом с не имеющей жилья молодежью долаты шлях? Куда?

В Испанию, Незнаечка, куды ж еще?! :lol:

З ким? З Ганкою Доній з "НАС РАТЬ". Хай ще забере з собою шизоїдний слівний бачок
"Про Єто"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Санчо Испанса 01.12.2013 16:14
Цитую незнайка:
Вы собрались разом с не имеющей жилья молодежью долаты шлях? Куда?

В Испанию, Незнаечка, куды ж еще?! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Виборець 01.12.2013 14:23
Тулуб говорить про мораль. Капець! Ну і нахаба. А хто відповість за провокацію ""Бий жидів!", за побиття людей на тому мітингу. Якщо Тулуб не причетний до провокації, то чому не покарані ні виконавці, персоналії яких були з'ясовані, ні замовники? Хто відповість за зрив виборів у в/о№194, 197?Сподіваюсь, що Тулуб таки постане перед судом. Недовго залишилось чекати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Андрей 01.12.2013 13:57
Тулуба на мило разом з його бандою