реклама Делікат

Біля будівлі КМДА на Хрещатику люди зловили на передали у руки міліції одного із провокаторів. Ним виявився студент Київського інституту будівництва та архітектури Тесленко Роман Володимирович. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

У хлопця при собі були ємності із керосином та арматура. За непідтвердженою інформацією, у нього при собі був ще й ніж. Він намагався кидати вибухову суміш у натовп. Люди вчасно відреагували та передали провокатора міліції, наразі він перебуває у відділенні міліції №4 Шевченківського районного управління МВС, на вулиці Прорізній.

Раніше черкаська кореспондентка цього видання Ірина Патлатюк повідомляла, що на черкаському мітингу хлопця з таким же ім’ям та прізвищем шукала його мати.

"Мій син Роман Володимирович Тесленко два дні тому збирався іти на Майдан в Києві. Подзвонив мені і після того зв`язку з ним немає. В університеті кажуть, що хлопця не бачили і він не зв`являвся на парах. Друзі кажуть, що з ним зв`язку немає. Дуже прошу всіх людей, які мають інформацію повідомити в міліцію. Він студент Київського національного університету будівництва і архітектури" - розповіла жінка.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 yazon din alt 02.12.2013 14:41
Цитую Фотограф:
Цитую Оксана Колісник:
Може хлопця не просто вдома нема, а у нього "не всі вдома"?

Если опозыцыонер мягко скажем прокололся значит у него не все дома.

Он не оппозиционер , и он не прокололся. Его наняли голубые тв**и устроить провокацию И не это не сподобился. Но - ничего политического, просто бизнес.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 yazon din alt 02.12.2013 14:14
Цитую Фотограф:
Цитую Небайдужий:
Люди. Схаменіться, не продавайтесь "Юному орлу" за 200 гривень. Вчора по нашому будинку ходили агітатори з заявами,при заповненні яких через деякий час пропонували по 200грн на кожного виборця, хто проголосує за Поплавського. І до мене приходили, я їх вигнав, але знаю, що багато сусідів позаповнювали заяви.

Правильно!!! Зачем народ вам 200 гривень, лучше продайтесь за пирожок с ливером и стакан чая в бумажном стакане от Булатецкого :lol: :lol:

Что ЛЮДИ не продаются - лакею невдомёк? Ты не Воротник часом, "фотограф"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Фотограф 02.12.2013 14:12
Цитую Небайдужий:
Люди. Схаменіться, не продавайтесь "Юному орлу" за 200 гривень. Вчора по нашому будинку ходили агітатори з заявами,при заповненні яких через деякий час пропонували по 200грн на кожного виборця, хто проголосує за Поплавського. І до мене приходили, я їх вигнав, але знаю, що багато сусідів позаповнювали заяви.

Правильно!!! Зачем народ вам 200 гривень, лучше продайтесь за пирожок с ливером и стакан чая в бумажном стакане от Булатецкого :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Фотограф 02.12.2013 14:10
Цитую Оксана Колісник:
Може хлопця не просто вдома нема, а у нього "не всі вдома"?

Если опозыцыонер мягко скажем прокололся значит у него не все дома. Скажите, а у пана Яценюка в 2010 "всі були вдома" когда он агитировал против Тимошенко :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Небайдужий 02.12.2013 13:35
Люди. Схаменіться, не продавайтесь "Юному орлу" за 200 гривень. Вчора по нашому будинку ходили агітатори з заявами,при заповненні яких через деякий час пропонували по 200грн на кожного виборця, хто проголосує за Поплавського. І до мене приходили, я їх вигнав, але знаю, що багато сусідів позаповнювали заяви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Мати 02.12.2013 02:01
Цитую Оксана Колісник:
Може хлопця не просто вдома нема, а у нього "не всі вдома"?

Не твій колега, Оксано?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Нестор Іванович 01.12.2013 23:00
А що ж херойський прихвостень береза? Ще з переляку не обкалявся? вадиме, це не просто протест, це тюрма за тобою плаче.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Черкасець 01.12.2013 17:26
З організаторськи ми здібностями нашого гаранта, ці підставні протестувальник и, його ж і скинуть з посади. Невже не насидівся у молодості?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Черкасець 01.12.2013 16:24
Цитую Виборець:
Які ж черкасці продажні. Перші в Україні продались у 2002 р. за 20 грн. Шуфричу. Продались Зубику, тепер продаються Поплавському. Черкаський "Беркут" брав участь у побитті людей на Майдані.І ці продажні люди досі визначали, в якій країні ми живемо..

Та й виборці далеко не пішли в громадянському сумлінні. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Виборець 01.12.2013 15:54
Які ж черкасці продажні. Перші в Україні продались у 2002 р. за 20 грн. Шуфричу. Продались Зубику, тепер продаються Поплавському. Черкаський "Беркут" брав участь у побитті людей на Майдані.І ці продажні люди досі визначали, в якій країні ми живемо..