реклама Делікат

Народний депутат від Партії регіонів, колишній міський голова Черкас Володимир Олійник заявляє, що в середу на Майдані Незалежності опозиція готує провокації для того, щоб загострити протестну ситуацію в країні, «тому обговорюється питання про вбивство когось на Майдані, або підкидання трупа», передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, такі провокації готуються для того, щоб загострити ситуацію в Україні й сколихнути країну.

Олійник також назвав прізвища, деякі з яких грузинські, а також відзначив, що вони «мають пряме відношення до консультацій і порадам у такий спосіб загострити ситуацію».

При цьому народний депутат повідомив, що він дав відповідні заяви в СБУ й МВС, вказавши джерело такої інформації.

Журналістам він повідомив, що цю інформацію йому надала особа, близька до керівників Майдану, однак відмовився називати її.

Як відомо, раніше після розгону «Беркутом» студентів, почала з'являтися інформація про зниклих безвісти.

реклама

Коментарі  

 
0 #30 Олег 19.01.2014 22:56
Раніше Олійник, Шуфрич, тепер Пісняр-Ректор-Повар-___ з бугра- за що Черкасам така доля?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 будячок 05.12.2013 10:32
Цитую 123:
Цікаво, що Яценюк говорить те ж саме, тільки зауважує, що це готує партія регіонів.

шо Сеня-кролік, шо ОЦЕ (важко визначити назву безхребетного, щоб не образити існуючу): одного поля ДУРман :-x ЯКОГО беня нагнітати обстановку!!! Хочуть - мітингують, це право кожного... інша справа з-під тишка шило в одне місце встромляти, так ПОДЛЄНЬКО.. тільки вони забувають, що ПОГАНІ висловлювання мають звичку матеріалізувати ся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Черкасець 05.12.2013 10:19
Цитую катя:
А 2004 он стоял возле памятника ленину и обнимался с протестующими и кричал "банду геть" .
Теперь брешет и не моргнет\. Это же ваши методы - провокации, господин Олийнык. Лучше бы вы молчали, а то не отмоетесь.


Он и тогда не моргая брехал. Такая уж натура...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Кузя Минский 05.12.2013 02:56
труп ж...ой титушки-св.....ки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 катя 04.12.2013 23:41
А 2004 он стоял возле памятника ленину и обнимался с протестующими и кричал "банду геть" .
Теперь брешет и не моргнет\. Это же ваши методы - провокации, господин Олийнык. Лучше бы вы молчали, а то не отмоетесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Алекс 04.12.2013 22:03
ля _
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #24 федор принципиальный 04.12.2013 19:59
го**он што**нный,ПР его используют,а потом как непотреб закатают в асфальт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #23 Олександр 04.12.2013 18:26
Черкаси Вам не соромно за такого землячка? В яких тільки партіях не був цей переповзаючий. От людина - за гроші рідну матір продасть, не говорячи про гідність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #22 Олександр 04.12.2013 18:18
Це ж нада яку ...... викормили Черкаси. В яких тільки партіях не побувала ця політична пр.......ка - Олійник. Це ж потрібно яким бути безхребетним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #21 Фаина 04.12.2013 17:56
Как уже завонялся этот продажный Олейник! Фу. какая гадость. Твое место возле па......