реклама Делікат

«SOS! Влада взяла курс на силовий розгін акції. Тільки-но лідери опозиції покликали ЗМІ на Майдан, аби всі ми могли фіксувати те, що готується. Біля Київської міської адміністрації пожежні машини розгортають техніку. Майдан з усіх боків намагаються взяти в кільце силовики. Вони йдуть з бульвару Лесі Українки, з Печерську, з Бесарабки», – написала на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» куратор Черкащини у Верховній Раді України від «УДАРу» Ірина Геращенко.

Фото Ірини Геращенко в соціальній мережі «Фейсбук»

Фото Ірини Геращенко в соціальній мережі «Фейсбук»



Як повідомляє «Українська правда», співробітники внутрішніх військ перекрили проїжджу частину вулиці Хрещатик біля вулиці Богдана Хмельницького.

На вулицю Хрещатик, де розташована київська мерія, зайнята мітингувальниками, заїхали автобуси з правоохоронцями, повідомляє кореспондент 5 каналу.

З них вийшло близько 200 бійців у повній екіпіровці, в шоломах і зі щитами, які вишикувались у шеренгу.


На місце подій уже прибули опозиційні депутати, які намагаються з'ясувати, з якою метою правоохоронці прибули під КМДА.

Крім того повідомляється, що частина силовиків спускаються пішки з Михайлівської площі у бік Майдану. Люди вишикувалися на захист євромайдану під будинком Профспілок.


Повідомляють про активізацію силовиків біля Адміністрації президента на Банковій.

Водночас, є інформація про те, що на Хрещатик прибули представники іноземних посольств.

Між тим полковник ВВ МВС Сергій Свириденко в коментарі «Українській правді» повідомив, що підтягнення техніки пояснюється необхідністю здійснити ротацію військових.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 Арсен 10.12.2013 18:33
ще одна фотка на чолі з опозицією, і ідіть гуляти з таким майданом. не робив це для того щоби це було вигідно опозиції. або забирайте то бидло, або далі без мене
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 Уманский Еврей 10.12.2013 02:50
Нынешняя власть дала срок чтобы освободить здания, не хотите добровольно, будет тогда принудительно. Хватит превращать столицу Украины в помойную яму. У Кличков есть недвижимость в других странах, если что они первые на самолёт и ту ту. А нам тут жить. Опе нужно только испортить настроение Путину, Украинцы им до одного места.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Ні - Євро ! 10.12.2013 00:22
Цитую Черкасець:
Цитую Ні - Євро !:
Шановний, якби вона і з вами так обійшлась, то ви б були сама щаслива людина на цій планеті! :-*

Шукати щастя в безумстві? Ні, без мене. Це- Ваш шлях. Сподіваюсь, не довгий.

Шановний, скажіть будьласка, ви самі це зрозуміли, коли у дзеркалі відображення побачили чи може ще й за чиїмось натяком? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Черкасець 09.12.2013 20:14
Цитую Ні - Євро !:
Шановний, якби вона і з вами так обійшлась, то ви б були сама щаслива людина на цій планеті! :-*



Шукати щастя в безумстві? Ні, без мене. Це- Ваш шлях. Сподіваюсь, не довгий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #19 Ні - Євро ! 09.12.2013 19:11
Цитую Пересмешник:
Цитую Черкасець:
Цитую Ні - Євро !:
а придивіться на Яценюка, ну один в один революціонер Ленін! :lol:
яка іронія! :-*


То ще півбіди. От коли ви у дзеркало подивитись, то відчуєте, наскільки з вами природа іронічно обійшлась.

Уважаемый Черкасець. Не расходуйте энергию на описание запахов, исходящих от экстрементов.

Шерхан и шакаленок... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 Пересмешник 09.12.2013 18:19
Цитую Черкасець:
Цитую Ні - Євро !:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #17 Ні - Євро ! 09.12.2013 16:52
Цитую Черкасець:
Цитую Ні - Євро !:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 Ні - Євро ! 09.12.2013 16:43
Цитую Октябрьский:
Цитую Ні - Євро !:
а придивіться на Яценюка, ну один в один революціонер Ленін! :lol:
яка іронія! :-*

Разве что тоже еврей и лысый - других сходста не наблюдаю))

Уважаемый, ну как же не наблюдаете?
История Ленина повторяется в образе Яценюка! помимо сего всплывет еще и то, что он такой же Гей как и его предшествинник, и я не говорю о его продажности и вербовке госдепом США!!!! :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Черкасець 09.12.2013 16:15
Цитую Ні - Євро !:
а придивіться на Яценюка, ну один в один революціонер Ленін! :lol:
яка іронія! :-*


То ще півбіди. От коли ви у дзеркало подивитись, то відчуєте, наскільки з вами природа іронічно обійшлась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Олег Викторович 09.12.2013 16:01
С каких это пор ураинская правда есть газета украинская? Эта газета выражает волю США, там наш герой гонгадзе стажировался