реклама Делікат

Голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко сьогодні вночі вирушив на Майдан до Києва. Свою поїздку до столиці Анатолій Васильович проанонсував на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Ніч з 10 на 11 грудня. На фото - Володимир Гресь разом з чорнобаївським земляцтвом. Фото з сайту «Про головне»

Ніч з 10 на 11 грудня. На фото - Володимир Гресь разом з чорнобаївським земляцтвом. Фото з сайту «Про головне»


«Разом із делегаціями черкащан, керівниками районних партійних організацій Христинівського, Катеринопільського Монастирищенського районів і тисячами українців оборонятимемо Майдан», – зазначив Анатолій Бондаренко. – «Змінив Володимира Греся (керівника фракції «Батьківщина» в обласній раді, – ред.), який чергував на барикадах від черкаських депутатів-«батьківщинівців». Настрій рішучий і бойовий... Планую перебувати на головному революційному майдані України до суботи, адже цими вихідними у Черкасах важливі події – перевибори до Верховної Ради. У нас два «проблемних» округи, маємо підтвердити перемогу наших опозиційних кандидатів та виграти вибори! Тож до перемоги на всіх фронтах!»

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Гонта - 2 13.12.2013 16:35
Всі ці гресі,бондаренк и,томенки це - пилюка Майдану! Пристосуваці вищої гільдії! Я не хочу стояти на майдані,щоб Бондаренко потім став "губернатором" Черкащини, або нардепом. Цих осіб,які в минулій каденції обасної ради труїли малярійних комарів по лисянських болотах, фальшиводипломн иків, потрібно гнати подалі він влади поганою мітлою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Богун 13.12.2013 16:26
Цитую Константин:
Для того что б увидеть Греся , наверно нужно было быть на майдане) он с Томенком одни из первых держали оборону институцкой, это улица такая, для тех кто в Черкассы приехал с Донецка :zzz

Ага, в норковій шапці, "держал" він тільки не оборону...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 БЮТ 13.12.2013 10:10
Чорнобаївське земляцтво знайшло порозуміння з виваженою лінією влади району, яка припинила утиски людей незгідних з лінією ПР,виключили прес на бізнес та відпустили проплати казначейських рахунків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 КС 13.12.2013 09:44
Володимир Гресь разом з чорнобаївським земляцтвом -----------
Все земляцтво - син та два кума? Потужнє земляцтво в Чорнобаївської громади!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Кутя 13.12.2013 02:16
Правильно Толику.До суботи можеш побути на майдані.А в суботу тікай додому зранку,бо приїдуть донецькі та можуть тебе побити.Якщо ти патріот і не боїся,то на суботу-неділю залишайся на майдані та вступай в бій з титушками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Константин 12.12.2013 22:38
Для того что б увидеть Греся , наверно нужно было быть на майдане) он с Томенком одни из первых держали оборону институцкой, это улица такая, для тех кто в Черкассы приехал с Донецка :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 -Йо-ма-йо 12.12.2013 22:03
Цитую Небесный птиц:
Греся??? :o А он вообще там был? :o :o Кто видел? Где фотографии?

а в тебе очі є? розплющ. чи ти сліпий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Гонта - 2 12.12.2013 20:02
Анатолій Бондаренко на своїй сторінці в Фейсбуці вже виклав три світлини на фоні палатки, на другій Павло Карась. Толік! Давай нафоткаємося і будемо всім показувати! Ми ж революціонери!П рофукав палатку в Черкасах, а тепер біля другої стоїть! Як це все викликає огиду, а Майдан пересічних громадян - гордість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Небесный птиц 12.12.2013 18:10
Греся??? :o А он вообще там был? :o :o Кто видел? Где фотографии?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Олександр 12.12.2013 17:26
1000 прихильників?
Толіку окуляри купи. Нема у тебе 1000 прихильників. Пару автобусів везете і на цьому все!