реклама

реклама

За кредит від Росії у розмірі 15 млрд доларів Україна розрахувалася своїм суверенітетом. Про це заявив під час учорашнього Євромайдану біля Черкаської міськради заступник міського голови Павло Карась.


– Запозичення ніхто просто так не дає. Вперше ми розрахувалися з Росією Чорноморським флотом у Севастополі, на 25 років продовживши термін оренди. Чим розрахувалися зараз, поки що не говорять. Але з коротких слів Путіна чітко зрозуміло, що розрахувалися суверенітетом. Те, що підписано в Москві, – це шлях у нікуди. Ми будемо погоджувати зовнішню політику країни, – констатував Павло Миколайович.

На його переконання, кредитні кошти «дуже швидко проїдять».

– Ви не відчуєте на собі цих 15 мільярдів доларів, тому що ці гроші підуть не вам! От і все. В наступному році треба віддавати 9 млрд міжнародному валютному фонду і колосальний дефіцит державного бюджету, який становить близько 100 млрд грн, а це – ще 10 млрд доларів. Тобто ці 15 млрд, які дав Путін, з’їдять до квітня! Що будемо продавати потім? – звернувся Карась до черкащан.

Також він закликав і владу, і опозицію відійти від «голого популізму» та бути чесними одне перед одним.

– Принцип брехати в очі – це принцип Комуністичної партії. Комуністи з 1917 року прокидалися щодня і брехали. Вони продовжують брехати й зараз. Комуністична зараза, яка бреше з ранку до ночі, робить те, що ми так живемо. Поки вони не підуть з посад, поки вони, вибачте, не вимруть, нічого в країні не зміниться. Ми їх повинні усунути від усіх посад. Ми повинні забезпечити, щоб їх не стало. Це називається люстрація, – запропонував Павло Миколайович.

реклама

Коментарі  

 
+4 #16 Рибак 20.12.2013 18:48
риба-карась, гра почалась...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Щукарь 20.12.2013 03:34
Цитую Ковпак:
карась сам собі суперечить. невже він вважає, що Міжнародний валютний фонд давав свої мільярди Україні просто за гарні очі? :-*

Вирус запускал МВФ вместе со своими кредитами в Украину,чтобы дожать и выжать как лимон апосля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Щукарь 20.12.2013 03:32
Видно добряче Карася обделили ,раз так ярится))) Путин еще не дал денег, а они уже наперед ВСЕ поделили,просчи тали. Сами флот и распилили вместе с танками и самолетами, а Путя во всем виноват! Воры мезозойской эры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Право Славь 20.12.2013 00:11
карась это славный сын выдуманоого народа.как и все предатели из этого ч*ртового омута.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Олександр 19.12.2013 22:19
Окрім ментиляння язиком цей блазень мало на що здатен. У Черкасах маса людей, які є більш професійними і адекватними ніж карась. Просто не розумію за що його тримають у виконкомі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Слава Руси I Кию 19.12.2013 20:29
РусьКий народ Славетний ізобредтатель Українських цуржіков! Слава Руському народу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Калькулятор 19.12.2013 18:26
Уже не выдвигают требований .. а то подай это..юлю лечить...какие деньги...а тут сразу попустило ЕЕС

9 декабря | 12:35
Западные страны были готовы предоставить Украине кредит на 20 млрд евро в случае согласования "дорожной карты" по интеграции с ЕС.
Об этом пишет Интерфакс Украина со ссылкой на издание Financial Times.
"Сумма в 20 млрд евро, которую ранее называл премьер-министр Украины Николай Азаров, была бы предоставлена МВФ на жестких условиях. Несмотря на это, ЕС был готов помочь Украине договорится с фондом", - сообщает издание.
А американское издание The Wall Stree Journal, опираясь на черновик документа ЕС, сообщает, что Украина получила бы до 19 млрд евро в течение семи лет через займы и гранты. Однако условием оставалось заключение сделки ЕС и договоренности с МВФ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Нестор Іванович 19.12.2013 17:10
Цитую Н2о:
от Павлик під люстрацію теж,як ніхто інший і підходить! про гроші: а якби дав ЕС? о,тоді б була інша пісня..


Щодо люстрації згоден, але на сьогодні потрібна люстрація членів ПеР***ської партії, як такої, що сповідує людиноненависни цьку ідеолгію. І не за горами той час, коли так і буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Н2о 19.12.2013 16:34
от Павлик під люстрацію теж,як ніхто інший і підходить! про гроші: а якби дав ЕС? о,тоді б була інша пісня..